Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Po wakacyjnej przerwie nasze przedszkolne sale znów tętnią życiem, rozpoczęty został nowy rok szkolny 2017/2018

W dniu 4 września odbyło się zebranie informacyjne   z Dyrektorem Przedszkola Samorządowego w Małkini Górnej. Oprócz rodziców, nauczycieli, pracowników na zebraniu obecna była Wójt Gminy Małkini Górnej Pani Bożena Kordek. Podziękowała Pani Aleksandrze Maleńkiej za poświęcenie i serce jakie wkładała w swoją prace pełniąc obowiązki dyrektora w ubiegłym roku szkolnym. 

Pani Wójt powitała również nową dyrektorkę przedszkola Panią Zofię Grzymkowską składając na jej ręce również bukiet pięknych kwiatów.

Pani Dyrektor serdecznie podziękowała rodzicom, którzy swoją życzliwością i uczynnością stali się PRZYJACIÓŁMI PRZEDSZKOLA odznaczając ich symbolicznym medalem. Liczymy na to że wkrótce będziemy mieli okazję wręczyć więcej takich medali i współpraca z rodzicami będzie się układała znakomicie.

W nowym roku szkolnym zostało przyjętych 206 przedszkolaków. Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten nadchodzący rok był okazją do zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości, satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich dzieci.

Zapraszamy jednocześnie do współpracy i aktywnego udziału w życiu placówki.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd