Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W atmosferze radości,przyjaźni,zaufania w dniu 27 października odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Zakończony proces adaptacji do warunków przedszkolnych był doskonałą okazją oficjalnego włączenia 3-latków do społeczności przedszkolnej. 

Dlatego też grupy ,,Leśne Skrzaty" wraz z pomocą ,,Biedronek" pod kierunkiem nauczycielek: Moniki Młynarczyk, Barbary Ratyńskiej, Beaty Rukat przygotowały i zaprezentowały program artystyczny. Następnie w obecności p.dyrektor Zofii Grzymkowskiej z dumą złożyły uroczyste przyrzeczenie. Każdy 3-latek został pasowany na pełnoprawnego członka naszej społeczności i obdarowany pamiątkowym dyplomem. To doniosłe wydarzenie na pewno długo pozostanie w pamięci dzieci, ich rodziców, nauczycieli.

   Dziękujemy rodzicom za obecność oraz okazałą pomoc w organizację uroczystości.
 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!