Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

24.11.2017r. – zakończyliśmy AKCJĘ "POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ". Finałem był wyjazd dzieci z grupy „Tygryski i Zeberki” do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej i zawiezienie zebranych darów. Miesiąc przed wyjazdem odbyła się w przedszkolu zbiórka: karmy, koców, zabawek. Celem wycieczki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz niesienie pomocy skrzywdzonym i bezbronnym zwierzętom. 

W trakcie wizyty, dzieci dowiedziały się od pracownika schroniska jak funkcjonuje schronisko, zobaczyły boksy gdzie przebywają pieski. Właściciel schroniska był bardzo zadowolony, że przyjechaliśmy i pomogliśmy tym biednym czworonogom. Powiedział, że jeśli zechcielibyśmy jeszcze raz odwiedzić schronisko, to on serdecznie nas zaprasza. Otrzymaliśmy podziękowanie oraz plakaty zachęcające do adopcji zwierząt ze schroniska - „ Nie kupuj tylko adoptuj psiaka” Wszyscy uczestnicy wycieczki postanowili, co jakiś czas pomóc tym psiakom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w zbiórkę darów dla zwierzaków.

Apelujemy do wszystkich POMAGAJCIE, bo naprawdę warto!

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd