Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

ZAPYTAJ DIETETYKA JAK NADWAGA ZNIKA!

Nadwaga stała się epidemią naszych czasów, której nie powinniśmy bagatelizować. Odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych.
Skutecznym rozwiązaniem w walce z nadwagą jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych.


Nie zwlekaj - już dziś zadbaj o zdrowie swoje oraz swojej rodziny.
(Prowadzimy kuracje również u dzieci od 6 roku życia)

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ konsultacji dietetycznej!
W ramach spotkania zapewniamy:
- pomiary i badanie składu ciała
- dopasowanie skutecznej metody walki z nadwagą
- przydatne materiały merytoryczne dotyczące zdrowego żywienia


Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00


 

b_250_167_16777215_00_images_zdjecia_2017_jaselka_przedszkole_25530357_1925593834134721_302332511_o.jpgOkres świąt Bożego Narodzenia to czas niezwykły, pełen radości, miłości związany z obrzędami i tradycjami. Jedną z nich są Jasełka czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, które w naszym przedszkolu odbyło się 19 grudnia 2017r. 

Spotkanie otworzyła dyrektor przedszkola pani Zofia Grzymkowska, która ciepło powitała wszystkich przybyłych gości. Gościem honorowym była Wójt Gminy pani Bożena Kordek. Korzystając z okazji pani dyrektor w imieniu swoim i całej społeczności przedszkolnej gorąco podziękowała za remont naszego przedszkola. Podczas swojego wystąpienia pani Wójt złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.


W świąteczną atmosferę wprowadziła nas piękna sceneria bożonarodzeniowa i oprawa muzyczna. W rolę aktorów wcieliły się dzieci 4-5 letnie z grup „Zeberki” i „Żabki” oraz mama jednego z dzieci, które pod okiem wychowawczyń, pań B. Małkowskiej, M. Janiszewskiej, A. Maleńkiej, E. Tyszko, M. Młynarczyk przedstawiły Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.
Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością.
Do wspólnego kolędowania  włączyli się rodzice, nauczyciele, dzieci i zaproszeni goście. 
Po występie pani dyrektor podziękowała dzieciom i nauczycielom za przygotowanie przedstawienia i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie głos zabrała ponownie pani Wójt, która także podziękowała małym artystom, złożyła życzenia świąteczno – noworoczne i zaprosiła wszystkich na gminnego Sylwestra. Do życzeń dołączyła się sołtys naszego sołectwa pani Teresa Pecio, która wręczyła dzieciom upominki.

Po części artystycznej aniołki roznosiły opłatki, które wszyscy zebrani zanieśli z życzeniami do swoich domów.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!