Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas niezwykły, pełen radości, miłości związany z obrzędami i tradycjami. Jedną z nich są Jasełka czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, które w naszym przedszkolu odbyło się 19 grudnia 2017r. 

Spotkanie otworzyła dyrektor przedszkola pani Zofia Grzymkowska, która ciepło powitała wszystkich przybyłych gości. Gościem honorowym była Wójt Gminy pani Bożena Kordek. Korzystając z okazji pani dyrektor w imieniu swoim i całej społeczności przedszkolnej gorąco podziękowała za remont naszego przedszkola. Podczas swojego wystąpienia pani Wójt złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.


W świąteczną atmosferę wprowadziła nas piękna sceneria bożonarodzeniowa i oprawa muzyczna. W rolę aktorów wcieliły się dzieci 4-5 letnie z grup „Zeberki” i „Żabki” oraz mama jednego z dzieci, które pod okiem wychowawczyń, pań B. Małkowskiej, M. Janiszewskiej, A. Maleńkiej, E. Tyszko, M. Młynarczyk przedstawiły Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.
Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością.
Do wspólnego kolędowania  włączyli się rodzice, nauczyciele, dzieci i zaproszeni goście. 
Po występie pani dyrektor podziękowała dzieciom i nauczycielom za przygotowanie przedstawienia i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie głos zabrała ponownie pani Wójt, która także podziękowała małym artystom, złożyła życzenia świąteczno – noworoczne i zaprosiła wszystkich na gminnego Sylwestra. Do życzeń dołączyła się sołtys naszego sołectwa pani Teresa Pecio, która wręczyła dzieciom upominki.

Po części artystycznej aniołki roznosiły opłatki, które wszyscy zebrani zanieśli z życzeniami do swoich domów.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd