Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_300_225_16777215_00_images_zdjecia_2017_redakcja_dwojeczka.jpgW tym roku szkolnym zajęliśmy 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu na YoungFace.TV. Takiego wyniku się nie spodziewaliśmy, gdy dołączaliśmy 11 listopada 2016 roku, kiedy inne szkoły pracowały od 2014 roku. YoungFace.TV jest to szkoła dziennikarstwa dla uczniów i nauczycieli. Swoim wynikiem udowodniliśmy, że mamy nie tylko dobre wyniki w sporcie, ale nasi uczniowie potrafią świetnie pisać i osiągać sukcesy w trudnej sztuce, jakim jest dziennikarstwo. Lepszej wizytówki dla naszej szkoły nie może być. 

Na Junior Media pracowaliśmy od 2015 roku, też udało się nam znaleźć wśród 10 najlepszych szkół. Na naszej stronie zarejestrowało się 62 redaktorów, którzy napisali 497 publikacji. W rankingu szkół zajęliśmy 2 miejsce z liczbą punktów 2580.  Jest to duży sukces, na 123 szkół z całej Polski, które biorą udział w projekcie. Powodem do dumy mogą być dwie uczennice, które znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych redaktorów: Daria Tadko z kl.IIIa zdobyła 446 pkt. zajęła 5 miejsce i Alicja Nowacka z kl. IIa – 398 pkt.-zajęła 7 miejsce.Na YoungFace. TV pracowało 1700 redaktorów, więc sukces naszych dziewcząt jest ogromny.

 

Nie udałoby się znaleźć na 2 miejscu, gdyby nie pisanie artykułów przez moich redaktorów w czasie wakacji. Chciałabym podziękować Alicji Nowackiej,Darii Tadko, Sandrze Werner, Marysi Suchcickiej, Michalinie Gałęziewskiej, Jankowi Brzózce, Magdzie Waś,  Darii Zatorskiej, Sylwii Dobrowolskiej za napisanie wielu ciekawych publikacji.

 

W tym roku szkolnym pracujemy z nowymi silami. Liczę, że do naszej redakcji dołączą nowi redaktorzy. Jest to naprawdę świetna szkoła pisania, rozwijania swoich zdolności i zainteresowań. Chciałabym podziękować wszystkim redaktorom za świetną pracę na dwóch ogólnopolskich platformach dziennikarskich: Junior Media i YoungFace.TV. Liczę na dalszą współpracę i Świetne pomysły.

                  Redaktor Naczelny „Dwójeczki” Barbara Siwek

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd