Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_dzien_tabliczki.jpgDnia 30.09.2017r. w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Został on zorganizowany przez p. Joannę Zaręba i p. Marię Pekałowską oraz klasę 6a.

            ŚDTM odbył się u nas w szkole po raz pierwszy, dlatego przygotowania rozpoczęły się znacznie wcześniej. Przygotowaliśmy gry i zabawy, zgromadziliśmy potrzebne materiały, stworzyliśmy gazetkę i rozwiesiliśmy plakaty promujące święto. Wszyscy byli mocno zaangażowani w pracę. 

            Do akcji bardzo chętnie włączyły się klasy 3a i 3c pod kierunkiem p. Renaty Zadrożnej i p. Grażyny Długoborskiej. Uczniowie tworzyli kwiatowe tabliczki mnożenia i plakaty, rywalizowali ze sobą podczas tabliczkowego domina i zabawy z kubeczkami oraz odkrywali zakodowane kolorowanki.

            Klasy czwarte tworzyły plakaty z tabliczką mnożenia i wymyślały rymowanki do trudnych iloczynów, a wśród uczniów klas piątych został przeprowadzony konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia.

            Uczniowie klasy 6a wcielili się w role egzaminatorów i asystentów. Przeprowadzali konkursy, quizy i zabawy związane z tabliczką mnożenia. Utworzone Patrole Egzaminacyjne wędrowały po szkole i przeprowadzały egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia.

Tego dnia każdy mógł sprawdzić swoją sprawność rachunkową. Nie tylko uczniowie, ale też pracownicy szkoły i przybyli goście podejmowali wyzwanie. Wszyscy uczestnicy akcji znający tabliczkę mnożenia otrzymali odznaki lub certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.

            Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i jednocześnie uświadomili sobie, jakie duże znaczenie ma tabliczka mnożenia w życiu każdego człowieka. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu tej akcji  i zamierzamy zorganizować kolejną edycję za rok.

 

 Maksymilian Małecki, Joanna Zaręba

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!