Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_0_16777215_00_images_zdjecia_2017_mikolajki_zuzela_1.JPG6 grudnia  2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina odbyły się kolejne Mikołajki, dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zuzeli. Na to spotkanie zostały też zaproszone dzieci z naszej gminy, które nie chodzą do ośrodka w Zuzeli . Łącznie zostało rozdanych 46 paczek. 

Mnóstwo dzieci przyjechało do naszej szkoły, aby ten wyjątkowy dzień spędzić razem z nami, pobawić się, potańczyć, poczuć się normalnie.

Specjalnie na tę okazję uczniowie gimnazjum przygotowali i wystawili baśń ,, Księżniczka na ziarnku grochu” oraz zaśpiewali kilka świątecznych piosenek, aby wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój.

Następnie odbyła się rzecz, na którą wszyscy najbardziej czekali , a mianowicie na Mikołaja, w tym wypadku dwóch Mikołajów, za których przebrali się Kuba Romanowski z kl.IIIb i Dawid Fedorowicz z kl. IIIa. oraz na prezenty. Prezenty przygotowali państwo Małgorzata i Krzysztof Ferenc.  Każdy wychowanek ośrodka dostał torbę wypchaną po same brzegi prezentami oraz maskotkę. Maskotki zbierali uczniowie naszej szkoły.

Po występach wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany wcześniej poczęstunek.

Wydaje mi się, że był to niezapomniany wieczór dla obu stron. Mamy nadzieję, że ta tradycja przetrwa jeszcze przez wiele lat. Pierwsze spotkanie z wychowankami odbyło się w 2003 roku.

 

 

Marysia Suchcicka redaktor „Dwójeczki”

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd