Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

9 stycznia 2017 r. klasa VI z wychowawcą p. Dorotą Padewską wybrała się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Dzień był mroźny, pod nogami skrzypiący śnieg dlatego postanowiliśmy spędzić go w miłej świątecznej jeszcze atmosferze spacerując Krakowskim Przedmieściem i podziwiając piękne bożonarodzeniowe dekoracje. Przy okazji odwiedziliśmy „ławeczkę „ naszego patrona ks. Jana Twardowskiego otulając go ciepłym szalikiem. 

Naszą uwagę zwrócił także oznakowany samochód z prezydentem i jego ochroną, który właśnie wyjeżdżał z pałacu prezydenckiego. Poza tym byliśmy również w kinie na filmie „ Za niebieskimi drzwiami”, który na pewno wszystkim na długo zapadnie w pamięci.

Wycieczka należała do udanych i wszyscy szczęśliwie wróciliśmy liniami PKP do domu. Wychowawca dziękuje panu Danielowi Zadroga za opiekę nad dziećmi podczas wycieczki.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!