Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

 

Podziękowanie za udział w wyborach


SZANOWNI PAŃSTWO !!!
Chociaż nie są jeszcze znane oficjalne wyniki wyborów samorządowych na terenie Gminy Małkinia Górna dziękuję Państwu przede wszystkim za udział w wyborach, ale nade wszystko dziękuję mieszkańcom Osiedla Domów Jednorodzinnych w Małkini Górnej za każdy oddany głos na moją osobę.

To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej ufam, że  sprostam Państwa oczekiwaniom.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Nietubyć

 


 

Szanowni Państwo  !

 

W imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość dziękuję wszystkim Wyborcom za głosy oddane  na naszych kandydatów do Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka. Dziękuję Kandydatom za trud i zaangażowanie jakie włożyli podczas kampanii wyborczej. Dziękuję tym którzy nas wspierali. Zaufanie jakim Państwo obdarzyli moją osobę będzie dla mnie zobowiązaniem do dalszej działalności publicznej dla rozwoju naszej gminy i powiatu.

 

 

Radny Rady Powiatu

Stefan Kazimierz Rostkowski


 

Szanowni Państwo,
za nami kolejne wybory samorządowe. Frekwencja potwierdziła, że w tym roku wybory cieszyły się dużym zainteresowaniem Mieszkańców Naszej Gminy. Jesteśmy przekonani, że My jako KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA mamy swój wkład w tak wysoką frekwencję. 
Dziękujemy za oddane na nasz Komitet głosy, dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przedstawiane przez nas argumenty trafiały do Państwa. 
Gratulujemy wszystkim osobom kandydującym w wyborach, które zdobyły mandat. Jednocześnie życzymy aby wszystkie złożone obietnice wyborcze zostały zrealizowane.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA


 

Szanowni Państwo.


Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i oddanie głosu na moją listę. Jest mi niezmiernie miło, iż mogłem otrzymać od Państwa 577 głosów, jednakże reguły wyborcze są nieubłagane i słabszy wynik na listę nie dał nam mandatu. Dziękuję Koleżankom i Koledze z listy za wspólną pracę.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesów w pracy dla dobra naszej gminy.


Raz jeszcze dziękuję Państwu za oddane głosy, pozostaję z szacunkiem

Andrzej Sadowski


 

 

Serdecznie dziękuję osobom, które oddały na mnie swój głos w wyborach do Rady Powiatu.

 

Ewa Janik

 


 

Szanowni Wyborcy !

Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos na moją osobę. Jest mi niezmiernie miło, że dzięki Waszemu zaufaniu zostałam wybrana do Rady Gminy. Dziękuję za okazane wsparcie i wiele miłych słów, które od was usłyszałam. Wszystkim zwycięzcom gratuluję wygranej i życzę powodzenia w najbliższej kadencji. Wierzę, że razem możemy zrobić wiele dla naszej gminy.

 

Z poważaniem

Urszula Fidorczuk.


 

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział wyborach samorządowych, a w sposób szczególny pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na moją osobę. Jestem zaszczycony, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem. Państwa zaufanie będzie źródłem mojej motywacji do jeszcze cięższej pracy na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Małkinia Górna. 


Z wyrazami szacunku, 
Dariusz Rafalik

 


 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom z ul. Leśnej 7,9,11,22 i 24, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Gminy. Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony tak dużym Państwa poparciem. Będę starał się służyć jak najlepiej mieszkańcom Gminy Małkinia Górna.

Ponadto, dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy 21 października wzięli udział w głosowaniu, gdyż: „Każda gmina, każda wspólnota stanowi jakąś niewielką cząstkę wszystkich obywateli kraju”.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Serdecznie gratuluję Wszystkim, którzy te wybory wygrali.

 

Z wyrazami szacunku

Leszek Dębek


 

 

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_glina_projekt_23432416_495007497541085_1155851702_o.jpgW Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie uczniowie w niecodzienny sposób uczyli się rozumienia najważniejszych dla Polaków wartości. Wzięli udział w projekcie edukacyjnym pod hasłem „Jestem dumny, że jestem Polakiem”. 

Już od września trwały przygotowania, aby z godnością dzieci polskich uczcić atmosferę listopadowych dni. Dlatego nie zabrakło patriotycznych akcentów do świadomego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości.

W pierwszym tygodniu nauki w szkole, nasi uczniowie uczestniczyli  w uroczystości patriotyczno – religijnej na terenie Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince – obozie pamięci ofiar hitlerowskiego terroru.

11 września odbyło się spotkanie z kombatantem – kapitanem Zygmuntem Gotowickim, który opowiadał historię swojej młodości spędzonej podczas wojny.

Od wielu lat, tak i w tym roku pod tablicą pamiątkową przy kaplicy w Glinie uprzątnęliśmy  teren i zapaliliśmy znicze oddając w ten sposób hołd poległym. Starsi uczniowie klas VI i VII zapalili znicze przy tablicy pamiątkowej poświęconej Żołnierzom Wyklętym w lesie tuż przy szosie z Małkini do Broku, w pobliżu wsi Glina, którą nasza szkoła otacza troska i opieką. To miejsce jest nam szczególnie bliskie, kiedy obchodzimy patriotyczne uroczystości w kwietniu.

Pod opieką nauczyciela muzyki powstały śpiewniki pieśni patriotycznych wykonane przez uczniów klasy VII. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w wykonanie kotylionów i biało – czerwonej flagi – naszego symbolu narodowego. W klasach odbyły się pogadanki na temat znaczenia słów : Ojczyzna, niepodległość, wolność, honor, patriotyzm, symbol narodowy. W związku z tym uczniowie klasy III wraz z wychowawcą udali się na wycieczkę do Broku i oddali hołd Marszałkowi J. Piłsudskiemu.

8 listopada klasy „0” – III pojechały na wycieczkę „ Szlakiem patriotycznym” po naszej Małkini. Zwiedzili cmentarz wojenny, modlili się pod pomnikiem Jana Pawła II oraz Józefa Piłsudskiego.

Poza tym uczestniczyliśmy w konkursach plastycznym i recytatorski, których tematyka dotyczyła święta 11 listopada. Były one organizowanym przez urząd Gminy Małkinia Górna oraz GOKiS. W konkursie plastyczny Kacper Małkiński zdobył  II miejsce, w konkursie recytatorskim w kategorii klas I-III trzecie miejsce uzyskała Patrycja Zawistowska, natomiast II miejsce otrzymała Julia Zadroga w kategorii klas VII i gimnazjum.

10 listopada 2017 r. odbyło się podsumowanie naszych działań podczas uroczystego poranku patriotycznego. Odśpiewano hymn państwowy, pieśń szkoły, recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy pieśni żołnierskie. Tego dnia obowiązywał niecodzienny strój : biało – czerwony.

Kolejnym punktem naszych działań projektowych będą gminne obchody 11 listopada. Pojedziemy z pocztem sztandarowym na uroczystą mszę św. do Małkini, a potem ulicą Nurską przemaszerujemy pod pomnik Józefa Piłsudskiego niosąc kilkumetrową flagę .

Godny strój, przypięcie kotyliona, wysłuchanie apelu z prawdziwa powagą i zaangażowaniem, to szacunek dla historii i dziejów naszego narodu, to współczesny wyraz patriotyzmu.

 

 

 

 


 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!