Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 16 października uczniowie klas 0-IV SP w Kiełczewie byli na wycieczce w Bajkolandzie i w kinie w Białymstoku. Dzieci z wielką radością i uśmiechem na twarzy spędziły miłe chwile podczas podróży autobusem. Było nawet wspólne śpiewanie piosenek. Wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, autek, klocków i zabawek dzieci mogły wyszaleć się do woli. 

Zabawy sprawiły im wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu i zintegrowały grupę. Każde dziecko mogło wybrać coś dla siebie. Była dyskoteka, malowanie twarzy, zabawa wielkimi bańkami mydlanymi, x-box…Nawet panie mogły się na chwilę przenieść do świata księżniczek. Po wspólnej zabawie wybraliśmy się do kina na film pt. ‘’ Hugo i łowca duchów’’, który opowiadał o przygodach śmiesznego duszka – rozrabiaki i jego przyjaciół. Obowiązkowym punktem programu była wizyta w Mc Donald’s, gdzie wszyscy posililiśmy się po całym dniu atrakcji i zadowoleni wieczorową porą, szczęśliwie wróciliśmy do domu.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!