Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_koniec_roku_orlo_DSC02018.JPG"Morze, góry, las i rzeka to już na Was czeka" takie hasło przyświecało uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Orle. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły, uczniowie oraz zaproszony gość - Pan Roman Nowacki, Radny Rady Gminy Małkinia Górna. Po otwarciu uroczystości przez Panią Dyrektor, nastąpiła projekcja filmu nakręconego przez uczennice klasyVI - Klaudię Borową, Kingę Gajewską i Klaudię Skonieczną, przedstawiającego scenki z życia uczniów SP Orło. 

Następnie uczniowie klasy V i VI zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i w humorystycznych scenkach pokazali, jak trudny może być los uczniów. Po występie głos zabrała Pani Dyrektor, która podsumowała mijający rok szkolny, podziękowała Wójt Gminy Małkinia Górna, Pani Bożenie Kordek, P. Nowackiemu oraz sponsorom za pomoc i wsparcie w realizacji różnych przedsięwzięć. Pogratulowała również wyróżnionym uczniom i ich rodzicom za wkład pacy i wysiłek włożony w osiągnięcie sukcesu. Następnie przyszedł czas na rozdanie nagród najlepszym uczniom. Wśród nagrodzonych przez panią Dyrektor byli wzorowi uczniowie, najlepsi czytelnicy, sportowcy, uczniowie aktywnie działający w Samorządzie Uczniowskim. Wręczono również dyplomy za 100 % frekwencję. Na koniec zarówno Pani Dyrektor, jak i zaproszony gość, Pan Roman Nowacki, życzyli uczniom bezpiecznych i udanych wakacji. Po spotkaniach w klasach z wychowawcami i rozdaniu świadectw, uczniowie z uśmiechami na twarzach udali się na długo wyczekiwany wypoczynek.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!