Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_niepodleglosc_spoorlo_20171111_135124.jpgW naszej szkole  patriotyczne święto z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę obchodziliśmy 10 listopada.  Z tej okazji  uczniowie klasy V i VII przygotowali część artystyczną pod kierunkiem pani Iwony Wileńskiej.  Była to wzruszająca lekcja historii, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. 

Podczas uroczystości nie zabrakło wierszy i pieśni patriotycznych oraz informacji historycznych dotyczących tragicznych losów naszej Ojczyzny i trudnej drogi do wolności. Wydarzenia te pokazali uczniowie  przedstawiając scenki  historyczne z czasów zaborów.  Na zakończenie pani dyrektor Dorota Rzempołuch podziękowała wykonawcom za przygotowanie  części artystycznej, przypominając  również  o wywieszeniu w dniu 11 listopada flagi  państwowej. Wszyscy uczniowie dla upamiętnienia  tego ważnego wydarzenia  chodzili z przypiętymi kotylionami.

Nasza szkoła uczestniczyła również w Gminnych Obchodach Święta Niepodległości. Przygotowaliśmy kotyliony, reprezentacja szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.

Ponadto uczniowie naszej szkoły brali udział i odnieśli sukcesy w gminnym konkursie plastycznym i recytatorskim pod hasłem „Droga do wolności„ organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sporu w Małkini Górnej. W konkursie recytatorskim I miejsce zajęła Klaudia Borowa z klasy VII, a Piotr Mikołajczyk otrzymał wyróżnienie. Natomiast w konkursie plastycznym w kategorii klas IV-VI miejsce I zdobyła Olga Bednarczyk z klasy VI, Kinga Gajewska okazała się najlepsza w kategorii klas VII i gimnazjum.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!