Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Dnia 4 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas I-III zaprezentowali program artystyczny, gdzie słowem, gestem i piosenką starali się uczcić to narodowe święto, będące symbolem tradycji niepodległościowych państwa polskiego. 

Następnie uczniowie klasy VII przedstawili przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne, z których pierwsza dotyczyła okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja, a druga ukazywała sylwetki jej twórców. Na zakończenie dzieci obejrzały film o polskich symbolach narodowych. Dla wszystkich uczniów naszej szkoły była to z pewnością cenna lekcja historii i patriotyzmu.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!