Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Orle po raz drugi włączyli się w ogólnopolską akcję czytelniczą , której głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole” . Koordynatorem gminnym akcji była Gminna Biblioteka  Publiczna w Małkini Górnej.

 Jednym z celów tego przedsięwzięcia jest promocja czytania  książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie, wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo. 8 czerwca 2018 r. o godz. 10.00 wszyscy uczniowie naszej szkoły czytali  swoje ulubione książki . Tematyka pozycji była bardzo różnorodna. Najmłodsze dzieci przyniosły bajki, baśnie. Starsi uczniowie zaś książki o tematyce przygodowej, fantastycznej , historycznej . Szkolni organizatorzy akcji P. Dorota Wileńska i P. Hanna Tarnowska dziękują całej społeczności szkolnej za masowy udział.  Mamy nadzieję, że rekord Polski w jednoczesnym czytaniu ( ustanowiony 1 czerwca 2017 r. i wynoszący 459 409 osób)  zostanie pobity.

 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd