Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_151_113_16777215_00_images_241018orlo_DSC03441.JPG17 października 2018r obchodziliśmy w naszej szkole XVIII Dzień Papieski pod hasłem ,,Promieniowanie Ojcostwa”. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego zaczerpnięto bezpośrednio z literackiego dziedzictwa Papieża Polaka. 

,,Promieniowanie Ojcostwa” to tytuł dramatu Karola Wojtyły z 1964 r. Święty Jan Paweł II uczy, że nie można być prawdziwym Ojcem, jeżeli nie odkryje sie, że jest się Synem Boga. Poczucie Bożego Synostwa sprawia, że człowiek zaczyna być Ojcem także w rodzinie. Tegoroczne hasło pięknie splata się z ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla Papieża patriotyzm wiązał się w bardzo dużym stopniu z troską o duchową dojrzałość, z pracą nad sobą i wymaganiem od siebie. Uczniowie naszej szkoły przygotowani pod kierunkiem p. Doroty Sławińskiej przekazali te prawdy w krótkiej inscenizacji. Obejrzeli prezentację oraz zaśpiewali najbardziej ulubione pieśni naszego Świętego Papieża Jana Pawła II.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd