Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

20181205-095857.jpg5 grudnia 2018r. uczniowie klas I - VIII wraz z opiekunami: p. Iwoną Wileńską, p. Barbarą Fydrych, p. Barbarą Kozłowską i p. Kingą Brzostek pojechali na przedstawienie teatralne w reżyserii Stanisława Ochmańskiego pt: „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” do Teatru Lalki i Aktora w Łomży.  Twórcy, chcąc przybliżyć widzom magię teatru i sekrety sztuki aktorskiej, wzbogacili sztukę o liczne piosenki, łatwo wpadające w ucho. 

  

Kopytko – szewski uczeń, został skarcony przez swojego majstra, porzucił pracę i wyruszył w świat. Po drodze spotkał Kaczora Kwaka. Bohaterowie – lekkoduszni i skłonni do żartów, uratowali chorego Króla Powidło i zyskali w ten sposób uznanie w oczach dworu i Królewny. Spektakl bardzo spodobał się wszystkim uczniom, szczególnie młodszym widzom, którzy przeżywali losy bohaterów wraz z występującymi aktorami, odpowiadali na ich pytania oraz wspólnie śpiewali piosenki.

Po obejrzeniu sztuki teatralnej wszyscy mogliśmy podziwiać panoramę miasta z wieży widokowej teatru. W drodze powrotnej zajechaliśmy do MC Donalda. Wycieczka, zapewne dla wszystkich, okazała się  niezapomnianą lekcją teatralną.

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!