Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia2015_matura_w_zs_1_zdjcie_tytuowe.JPGW Zespole  Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej do egzaminu maturalnego przystąpiło 85 absolwentów techników i liceów.  

W dn. 5 i 6.05.2016 r. maturzyści zdawali egzamin pisemny z języka polskiego i matematyki,  7. 05.2016 r.  odbył się  egzamin z języka angielskiego (poziom podstawowy). 

Oceniając poziom trudności maturzyści zgodnie pokreślili, że egzamin z języka angielskiego nie sprawił im trudności, a język polski był "w zasadzie do przejścia, zaskoczenia zestawem lektur nie było, trzeba było kombinować z tezą rozprawki".

Najciekawsze opinie dotyczyły egzaminu z matematyki  - dla jednych była to "łatwizna - po co ja się tyle uczyłem?", dla innych "masakra, dramat i wielka improwizacja".

W kolejnych dniach maturzyści z małkińskiego "Staszica" będą zdawać egzaminy z wybranych przedmiotów - języka niemieckiego i rosyjskiego, matematyki na poziomie rozszerzonym, historii, geografii, WOS, fizyki i chemii.          

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!