Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_zlot_ptakow_11.JPGW dn. 10-22.5.2016 r. w Goniądzu nad Biebrzą odbył się IV Zlot Ptaków Polskich - ogólnopolskie spotkanie miłośników przyrody - w szczególności ptaków, bagien i mokradeł. Niewielki, ale efektowny wkład oprawę Zlotu przygotowało Technikum Gastronomiczne z Zespołu Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej. Carvingove "jajka- niespodzianki" przez trzy dni były ozdobą recepcji Zlotu i wywoływały efekt "wow" nawet u doświadczonych ornitologów. 

Największym atutem Zlotu Ptaków Polskich jest jego lokalizacja - fascynujące  o każdej porze dnia pejzaże bagien biebrzańskich i bogactwo przyrodnicze sprawiają, że istotnie "chodzenie po bagnach wciąga".

Starannie przygotowany program Zlotu pozwalał na realizowanie różnorodnych pasji. Zajęcia terenowe obejmowały wycieczki z najlepszymi przewodnikami po Bagnach Biebrzańskich, spływy kajakowe oraz specjalne, terenowe zajęcia rodzinne. Uczestnicy Zlotu poznawali tajemnice lasu, przeprawiali się przez bagna i tropili łosie, podglądali sowy i ptaki wodno-błotne, słuchali koncertu bekasów i słowików, płynęli Biebrzą nad i pod lustrem wody, poszerzali wiedzę o fotografowaniu przyrody, zakładaniu ogrodów przyjaznych ptakom i ochronie bioróżnorodności, malowali, rzeźbili,wycinali, opowiadając przy tym o swoich pasjach, doświadczeniach i przygodach.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!