Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_300_225_16777215_00_images_zdjecia_2017_staszic-zaprasza_MSI_1.JPGDla uczniów III klas gimnazjów, którzy już wkrótce będą wybierać dalszą ścieżkę edukacyjną Zespół Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej przygotował interesującą ofertę.
Aby przybliżyć absolwentom gimnazjów nie tylko kierunki i program nauczania, ale także możliwości uzyskiwania dodatkowych umiejętności i atmosferę szkoły Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie „Staszica” przygotowali kilka zróżnicowanych prezentacji.


Na stronie szkoły www.zsmalkinia.pl  dostępne są podstawowe informacje o kierunkach kształcenia i regulaminie naboru.

  


Więcej szczegółów zawierają prezentacje, które nauczyciele „Staszica” pokazywali w gimnazjach na terenie powiatu. W czasie dziesięciu spotkań spotkań z uczniami klas III p.p. Izabela Pawłowska, Adam Poliński, Adam Przesmycki i Mariola Pych odpowiadali na pytania dotyczące stypendiów, praktyk i perspektyw zawodowych absolwentów „Staszica”.
Najbogatszy program prezentacji szkoły jest przewidziany na dzień otwarty.


7 kwietnia 2017 r. będzie można zajrzeć do klas i pracowni, porozmawiać z nauczycielami i uczniami, zapoznać się z ich sukcesami w różnych dziedzinach, podziwiać pokaz umiejętności zawodowych uczniów Technikum Samochodowego i Technikum Gastronomicznego.


Tego dnia po raz pierwszy zostanie zaprezentowana makieta szkoły - wspólne dzieło uczniów Technikum Samochodowego, Technikum Kolejowego i Technikum Gastronomicznego.


Wszystkie osoby poszukujące kierunku dalszego kształcenia i rozważające wybór zawodu Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie „Staszica” zapraszają na dzień otwarty
7 kwietnia 2017 r. godz.11.00.
 SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!