Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_300_0_16777215_00_images_zdjecia2018_IMG_5571.jpgDzień Dawcy Szpiku w Zespole Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej

W dniu 12 kwietnia 2018 r. po raz drugi w naszej szkole odbyła się rejestracja potencjalnych Dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych.

Wolontariusze: Kinga Maleszewska, Dominika Nasiłowska, Natalia Pisarek, Żaneta Stańska, Paulina Skupiewska i Paulina Rytel-Andrianik pod opieką koordynatora akcji w szkole p. Agnieszki Gaś, p. Katarzyny Wujek i pielęgniarki szkolnej p. Agnieszki Waś rejestrowali potencjalnych dawców w godz. od 9:00 do 14:30.

Dzień Dawcy Szpiku odbył się w ramach akcji #KOMÓRKOMANIA. Celem projektu było przeprowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnej w szkole na temat idei dawstwa szpiku kostnego oraz umożliwienie rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego i komórek macierzystych osobom, które podejmą świadomą decyzję o takiej rejestracji. Inicjatorem akcji rejestracji potencjalnych Dawców była Fundacja DKMS.

Dla uczniów była to wspaniała przygoda. Pełnoletni uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, a także osoby ze środowiska lokalnego wykazali się chęcią niesienia pomocy i dołączyli do bazy Fundacji DKMS, która zajmuje się wyszukiwaniem „genetycznych bliźniąt”. Osoby te dają komuś szansę na życie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz pozytywny odzew.

Koordynator akcji: Agnieszka Gaś

 
DKMS

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd