Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_141_16777215_00_images_zdjecia_2017_akademia_malucha_20170217_094741.jpgW czasie ferii zimowych w ZSG w Prostyni organizowane były różnorodne zajęcia dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. W dniu 17 lutego odbyła się ,,Akademia Malucha”, w której brały udział przede wszystkim ,,maluchy” oraz dzieci z klas 0- III. Zajęcia dla najmłodszych prowadziły: Jolanta Przywoźna, Katarzyna Maleńka, Ewa Dobrowolska. 

Swoją pomoc oferowały również wolontariuszki z naszej szkoły podczas prowadzenia zajęć. Prowadzone były zabawy integracyjne tj.: ,,Piłka przyjaźni”, ,,Wszyscy są witam Was”, podczas których dziecko mogło zaprezentować się grupie, jak również poznać swoich rówieśników. Nie zabrakło, także zabaw w kole i w parach dla najmłodszych tj.: ,,Balonik”, ,,Poszło dziewczę po ziele”, ,,Dwóm tańczyć się zachciało” itp. Dzieci wraz z rodzicami wykonali sobie nawzajem relaksujący masaż ,,Dreszczyk” w celu odetchnięcia i relaksu od zabaw. Oprócz zabaw muzyczno-ruchowych tj.: ,,Krasnoludek”, ,,Woogie-Boogie”, ,,Pingwin”, ,,Epoi”, dzieci brały udział w zabawie ,,Rysowane wierszyki”, gdzie mogły zobaczyć co powstało na kartce papieru po dokładnych wskazówkach nauczyciela. Dzieci bawiły się w zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, co bardzo przypadło im do gustu tj.: ,,Szukaj koloru”, ,,Kolorowe motyle”, Sztorm”, ,,Złap przesyłkę”, ,,Kogo brakuje”, ,,Meksykańska fala”, ,,Muzyczna chusta”. Atrakcją zajęć było spotkanie z panem policjantem dotyczące bezpieczeństwa w szkole, podczas ferii zimowych, a także podczas przejścia przez ulicę. Dzieci mogły obejrzeć radiowóz oraz gadżety pana policjanta. Po wizycie pana policjanta, został przygotowany tzw. ,,szwedzki stół”. Dzieci przy niewielkiej pomocy rodziców według własnych upodobań same przygotowały sobie zdrowy poczęstunek. Odbyły się także zajęcia plastyczne: lepienie z kolorowej masy solnej i rysowanie na kolorowym ryżu. Na zakończenie zajęć odbyły się gry sportowe w których uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami tj.: wyścigi, klasy, skakanie na piłce itp. Na pamiątkę zajęć dzieci otrzymały breloczki - odblaski, aby były bardziej widoczne na drodze.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!