Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W niedzielę 8 stycznia na wieczorowej Mszy Świętej spotkali się członkowie grup i stowarzyszeń działających na terenie parafii Prostyń. Po nabożeństwie wszyscy udali się na plebanię, aby podzielić się opłatkiem i zasiąść przy wspólnej kolacji. 

 

Uroczyste spotkanie rozpoczął ks. kan. Ryszard Zalewski intonując kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Następnie powitał wszystkie grupy: Kółka Różańcowe, Chór Parafialny, Akcję Katolicką, Domowy Kościół, przedstawicieli Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz członków Rady Parafialnej. Po odczytaniu przez ks. Łukasza Suszko fragmentu Pisma Świętego nastąpiło dzielenie się opłatkiem. Kiedy już wszyscy wszystkim złożyli najserdeczniejsze życzenie, można było skosztować potraw przyniesionych przez obecnych. Po posiłku odbyło się tradycyjne śpiewanie kolęd, któremu przewodniczyli pełni zapału chórzyści z p. Dariuszem Chudym na czele.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!