Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_300_105_16777215_00_images_zdjecia2018_senior_29_03_senior-plus-logo.jpgOkres Świąt Wielkanocnych, to nie tylko czas budzącej się do życia przyrody i głębokich przeżyć religijnych, upamiętniających Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa ale również okazja do zadumy i refleksji, oraz rodzinnych i towarzyskich spotkań.

26 marca w małkińskim Klubie „Senior+” odbyło się spotkanie Wielkanocne dla członków klubu. Wójt Gminy Pani Bożena Kordek złożyła najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla klubowiczów i ich rodzin. Przy pięknie udekorowanym stole, na którym nie mogło zabraknąć kolorowych pisanek podzielono się tradycyjnym „jajkiem”.

Spotkanie było również doskonałą okazją do złożenia podziękowań i gratulacji za wykonanie przepięknej palmy wielkanocnej przygotowanej przez uczestników klubu na konkurs.

Wszystkie palmy, które brały udział w konkursie można podziwiać w siedzibie klubu przy ul. Biegańskiego 3.

Spotkanie nastroiło wszystkich świątecznie nie tylko za sprawą składanych życzeń, ale też za sprawą specjalnie przygotowanych na tę okoliczność wielkanocnych potraw.

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!