Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_159_119_16777215_00_images_different.jpgGrupa teatralna działająca przy teatrze Scena Kotłownia zaprasza na premierę spektaklu "Different" w reżyserii Dominiki Potomskiej, która zwieńczy roczną pracę młodego zespołu. Spektakl będzie wystawiony przez nową grupę, która rozpoczyna swoją przygodę z teatrem w naszym mieście. Scenariusz został napisany przez jedną z uczestniczek zajęć, Emilię Wyszomirską.

 

Mogłoby się wydawać, że to codzienność każdego. Rutyna jak zawsze.

Czasami przychodzi moment, krótka chwila w życiu wszystkich. Jedni z niej korzystają, inni trwają dalej. Jak z niej skorzystać? Nic bardziej prostego. Albo żyjesz w tłumie, albo idziesz pod prąd. 

 

Spektakl "Different" pokazuje świat z dwóch stron. Każda z nich może mieć rację. To ty wybierasz, po której stronie się znajdziesz.

 

Miejsce: Teatr Scena Kotłownia

Data: 3.06.2018 godz. 19.00.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd