Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia2015_andrzejki_w_bibliotece_0d7f0a498ef01dbde3aea4190cd9d9da.jpg26 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małkini Górnej dzieci brały udział w spotkaniu andrzejkowym. Wprowadzeniem w magiczną atmosferę tego popołudnia była opowieść o andrzejkowych zwyczajach i tradycjach przy blasku migającej świecy. 

Następnie Cyganki przepowiadały dzieciom przyszłość m.in. jaki będą wykonywały zawód, kto pierwszy zmieni stan cywilny, jakie będzie imię ich partnera życiowego oraz czego w życiu powinni się wystrzegać. Nie zabrakło również najbardziej popularnej andrzejkowej wróżby jaką jest lanie wosku i odczytywanie jego kształtów. Wyniki wróżb były zaskakujące, co przyniosło wiele żartów i radości. Po wspólnej zabawie dla wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!