Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W MAŁKINI GÓRNEJ OGŁASZA KONKURS NA BOMBKĘ CHOINKOWĄ

REGULAMIN KONKURSU

b_250_150_16777215_00_images_zdjecia2015_gok_bombka.jpgKonkurs skierowany jest do dzieci ze szkół z gminy Małkinia Górna w następujących grupach wiekowych: I grupa - klasy IV-VI, II grupa -  klasa VII i Gimnazjum.

Technika prac:

Forma - lekka przestrzenna lub pół przestrzenna,

Kształt i rozmiar - dowolny,

Materiały - papier, styropian, folia, tkaniny, szklana bombka ręcznie malowana itp. z wykluczeniem materiałów ciężkich np. drewno, plastelina, masa solna.

UWAGA! Bombka musi być zaopatrzona w sznureczek, nitkę lub drucik do zawieszenia.

Warunki uczestnictwa:

Do konkursu zostaną zakwalifikowane tylko prace indywidualne, opatrzone metryczką informacyjną zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek oraz adres szkoły. Metryczki winny być bardzo dokładnie przymocowane do zawieszki.

Termin nadsyłania prac:

Uczestnicy zobowiązani są do złożenia prac w GOKiS w Małkini Górnej do dnia 11.12.2017r. do godz. 15:00.

Ocena i nagrody:

Jury powołane przez Organizatora oceni prace w poszczególnych kategoriach wiekowych. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu, oryginalność oraz estetyka. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Organizatora.

Prace zgłoszone do konkursu stają się własnością Organizatora i nie są zwracane uczestnikom konkursu.

Przystępując do konkursu autor wyraża zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie wymagań w organizacji konkursu.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd