Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_512_357_16777215_00_images_zdjecia2015_gok_koncertch.jpg

26 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się Koncert Charytatywny "Gramy dla Artura". Oprócz koncertów zespołów: AKCES, MEGA STARS, DYSTANS, CZAR i DJ RAWA do Akcji włączyli się Pani Anna Kacprzycka przekazując na licytację obraz swojego autorstwa, Galeria Cieni Fotografia - Adam Zyśk, przekazując na licytację Voucher na mini sesję świąteczną, Pizzeria VOYAGE - Iwona i Wojciech Kruszewscy, która zaprasza na kolację dla dwojga, Społeczność Inicjatyw Obywatelskich, która przekazała na licytację sprzęt elektroniczny: dysk zewnętrzny, głośnik bezprzewodowy i soundbar, pejzaż autorstwa Pana Mieczysława Bugnackiego, plakat z autografami zespołu KULT oraz Centrum Rehabilitacji Ruchowej w Wyszkowie, które przekazało dla Artura bon upominkowy na 5 masaży. Tak mało trzeba by pomóc - bądź i weź udział. Serdecznie zapraszamy.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd