Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_300_225_16777215_00_images_HannaCh._Siemianowka2019_MSI_1.jpgCzłonkowie koła ornitologicznego przy GOKiS pogłębiali swoją wiedzę w obozie obrączkarskim Akcja Siemianówka.

Obrączkowanie ptaków to jedna z najstarszych metod badania migracji ptaków. Schwytanym w specjalne sieci ptakom zakłada się metalowe obrączki ze zindywidualizowanym numerem pozwalającym na określenie gatunku, wieku, płci, masy i wymiarów ptaka oraz daty i miejsca jego schwytania. Odczyty z obrączek umożliwaiają poznanie trasy i tempa przelotów poszczególnych gatunków ptaków.

Akcja Siemianówka to obóz obrączkarski od 18 lat działający w woj. podlaskim. Od lipca do końca października nad Zalewem Siemianówka pracują licencjonowani obrączkarze wspierani przez setki wolontariuszy. Swój wkład w Akcję Siemianówka wnieśli w tym roku członkowie koła ornitologicznego działającego przy GOKiS w Małkini Górnej.

W dn. 28.09.2019 r. 18 członków koła ornitologicznego pod opieką Eweliny Puścian i Hanny Chromińskiej przed wizytą w obozie obrączkarskim odwiedziło Silvarium - niezwykłą placówkę edukacyjną w Poczopku. Mimo niesprzyjającej pogody młodzi ornitolodzy obejrzeli ptasie woliery, park megalitów, oczyszczalnie hydrobotaniczną, domki dla owadów, kamienną rzeźbę królowej ropuch Bufosławy, zegary słoneczne i ekspozycje przyrodnicze w Galerii na Skraju Puszcz.

Podczas zajęć w obozie Siemianówka uczestnicy wycieczki zapoznali się ze sprzętem do odławiania i obrączkowania ptaków oraz sposobem dokumentowania obserwacji. Tego dnia w sieci wpadały głównie rudziki, pierwiosnki, pokrzywnice i kosy. Wyjątkową atrakcją zajęć obrączkarskich była możliwość wypuszczania na wolność zmierzonych, opisanych i zaobrączkowanych ptaków.

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!