Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

7 września rusza koło szachowe. Poprowadzi je Józef Flaziński - Instruktor sportu w szachach od 1999 roku. Sędzia szachowy klasy państwowej. Zawodnik I++( pierwsza kategoria szachowa i wypełnione normy na kandydata na mistrza). Prezes UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe w Sokołowie Podlaskim.
 
Zwycięzca kilkudziesięciu turniejów szachowych. W swoim dorobku zdobył m.in.: mistrzostwo województwa słupskiego, wicemistrzostwo Słupska, dwukrotnie mistrzostwo Siedlec, wicemistrzostwo Polski niepełnosprawnych, mistrzostwo diecezji drohiczyńskiej. Organizator i sędzia kilkudziesięciu turniejów szachowych. Od ponad dwudziestu lat prowadzi zajęcia szachowe w różnych ośrodkach sportowych, domach kultury i szkołach. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia płatne 30zł/mc.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!