Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 7.03 dziewczęta młodsze (2008 i mł.) „Małkińskich Piłkareczek” w grupie finałowej tego rocznika, rozegrały dwa mecze na turnieju ligowym w Regiminie. Pierwszy mecz to spotkanie z zespołem z Winnicy, drugie spotkanie to kolejna potyczka z gospodyniami, które były na fali po zeszłotygodniowym turnieju i jeszcze tak wysoko nie wygrały z nami.

Pierwszy mecz z Winnicą wgrywamy pewnie 22:10 przy czym wszystkie zawodniczki więcej niż zaznaczyły swój występ. Cieszy , że 6 zawodniczek zanotowało dorobek bramkowy. Najwięcej bo 7 bramek rzuciła Michalina a bardzo ładnie prowadziła grę na środku rozegrania Maja S., której też dorobek wzbogaciło 5 bramek. Bardzo nas cieszy powrót do gry Julki S., która zdobyła 2 bardzo ładne bramki.

 

Drugi mecz, jak już wspomniałam, ostatecznie przegrany wysoko, do połowy był bardzo wyrównany. Po 15 minutach na przerwę schodzimy z wynikiem 10:12 dla przeciwniczek. Niestety druga połowa to kompletny brak skuteczności, oddajemy nie mniej rzutów do bramki niż przeciwniczki ale im wchodzi wszystko, nam nie wchodzi nic https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1/16/1f641.png:-, dosłownie. Niech świadczy o tym fakt , że w drugiej połowie zdobywamy tylko 2 bramki a przeciwniczki 15. Bramkarka gospodyń paraliżuje nasze zawodniczki. Jak by ktoś inny stał w pierwszej części meczu. Mecz kończy się wynikiem 12:27 ! Za tydzień w Winnicy rewanż z Regiminem https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png:-), może forma wróci. Przecież w Mławie miesiąc temu, wygrałyśmy z tym zespołem.

 

 

Drugi dzień pracowitego weekendu dla UKS Dwójka Małkinia Górna, to popołudniowe spotkanie drużyny młodziczek z warszawską Varsovią. Była to nasza pierwsza konfrontacja boiskowa. Mecz na ul. Konwiktorskiej od pierwszych minut układał się po naszej myśli. Od pierwszych zdobytych bramek do ostatnich minut spotkania nie oddajemy zwycięstwa. Bardzo dobrze dysponowane bramkarki, słaba skuteczność przeciwniczek, nasz rytm gry, zdobywane bramki z każdej pozycji oraz przede wszystkim dobra gra w obronie i skutecznie egzekwowane rzuty karne to recepta na dzisiejszą wysoką wygraną. Wszystkie odrobiłyśmy lekcję daną nam przez wyszkowianki sprzed tygodnia. Bardzo mnie, jako trenera, cieszy, że z 11 występujących zawodniczek, 8 zapisuje się na listę strzelców. Wszystkie spędzają dużą ilość czasu na parkiecie. Prowadzimy kontrataki, mądrze pomagamy w obronie. Wynik 27:17 dla małkinianek w pełni zasłużony.

 

Już niedługo będzie można obejrzeć nasze dziewczęta na rodzimym parkiecie podczas XVIII Wiosennego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt. Przez dwa dni nasza sala będzie rozbrzmiewała gwarem około 200 zawodniczek. Wśród tego grona nasze Piłkereczki, pokibicujcie naszym dziewczętom, które reprezentują już naprawdę wysoki poziom. Jesteśmy przecież ambasadorkami rzeńskiego sportu w Gminie, powiecie i rejonie.

 

 Świętujcie z nami pierwszy i drugi dzień wiosny J. Zapraszamy 21 i 22 marca 2020.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd