Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotnie popołudnie zawodnicy MKS Małkinia rozegrali kolejny mecz w ramach Ligi Okręgowej grupa Siedlce. Po bardzo dobrym meczu podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z drużyną Płomień Dębe Wielkie 3:1.

Kolejny już mecz z rzędu, gdzie gra MKS wygląda naprawdę dobrze. Jednak tym razem potwierdziliśmy to dobrym wynikiem, bardzo ważnym w kontekście utrzymania w lidze. Pierwsze 15 minut spotkania należało do drużyny przyjezdnej, jednak z czasem to My przejęliśmy inicjatywę szybko wyrównując wynik spotkania, by chwilę później wyjść na prowadzenie. Druga połowa to już pełna kontrola spotkania, mądra gra w defensywie naszej drużyny.Zostały trzy kroki do celu. Trzy kroki, które jeśli pójdą po naszej myśli dadzą nam to, o co walczymy od początku udanej rundy wiosennej. kolejny mecz w najbliższą sobotę z Tygrysem Huta Mińska.

MKS Małkinia - Płomień Dębe Wielkie 3:1 (2:1)