Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

No cóż chciałoby się powiedzieć, że rundę jesienną w Siedleckiej Klasie A piłkarze mają już za sobą. Teraz nastąpi zimowa przerwa na odpoczynek, policzenie strat i zysków oraz wyleczenie odniesionych ran. Na boiska piłkarze wrócą w połowie lub pod koniec marca 2018 roku. Niestety nie wszystkie zespoły mogą się cieszyć z zakończenia rundy. W najbliższy listopadowy weekend nie, które zespoły będą odrabiać zaległości z 11 kolejki, gdyż wtedy nie mogły rozegrać swych meczy z powodu złego stanu murawy po obfitych opadach deszczu.

W sobotę 18 listopada TĘCZA STANISŁAWÓW podejmować będzie u siebie NOJSZEWIANKĘ DOBRE a z kolei w niedzielę JUTRZENKA CEGŁÓW u siebie będzie grała z MKS MAŁKINIA. Także w niedzielę 19 listopada zostanie rozegrane spotkanie z 13 kolejki ŚWIT BARCZĄCA – TĘCZA KORCZEW. W drugim spotkaniu KOSOVIA KOSÓW LACKI – GRODZISK KRZYMOSZE Wydział Gier OZPN SIEDLCE najprawdopodobniej zweryfikuje wynik na walkower dla KOSOVII, gdyż piłkarze z Krzymoszy zrezygnowali z gry i nie stawili się na to spotkanie. W ten sposób KOSOVIA KOSÓW LACKI za friko otrzyma 3 punkty i zostanie MISTRZEM JESIENI ANO DOMINI 2017 ROKU. W 13 kolejce w pięciu spotkaniach padło 37 goli. Na listę strzelców wpisało się 24 piłkarzy w tym jeden pechowiec (Kacper Rastawiecki – NOJSZEWIANKA), który pokonał własnego bramkarza. Najskuteczniejszym strzelcem w tej kolejce był napastnik POLONEZA MORDY Mateusz Wójcik, który 4 razy pokonał bramkarza NOJSZEWIANKI DOBRE. W tym spotkaniu kibice na STADIO OLYMPICO „POLONEZ” w Mordach zobaczyli festiwal goli, padło ich 11. Gospodarze rozjechali NOJSZEWIANKĘ 8:3. Drugim najskuteczniejszym strzelcem był Rafał Polkowski z JASTRZĘBIA ŻELISZEW, który w spotkaniu u siebie z BŁĘKITNYMI STOCZEK skompletował drugiego w tym sezonie hat-tricka. Zespół JASTRZĘBIA rozdziobał BŁĘKITNYCH też 8:3. Ponadto ośmiu piłkarzy skompletowało po dublecie. W sobotę 11 listopada MKS MAŁKINIA ogrywa na wyjeździe 3:1 TĘCZĘ STANISŁAWÓW a w niedzielę TYGRYS HUTA MIŃSKA grając w Cegłowie miejscową JUTRZENKĘ 4:1. W ostatnim niedzielnym pojedynku LKS OSTRÓWEK nie dał szans MIEDZANCE z Miedznej ogrywając ich 5:1, prowadząc do przerwy już 4:0. Gospodarze u siebie wygrali trzy spotkania, goście górą byli w dwóch. Arbitrzy tym razem za łamanie zasad gry FAIR PLAY pokazali ogółem 13 kartek, w tym 12 żółtych i jedną czerwoną, którą w 28 minucie spotkania zobaczył Karol Omelańczuk (MIEDZANKA). Lider klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Kacper Chwedoruk nie powiększył swego konta bramkowego, gdyż jego mecz się nie odbył (ŚWIT – TĘCZA K.) Za liderem na pudle zrobiło się ciasno, że hej. Na drugie miejsce przesunął się z 13 trafieniami Rafał Polkowski (JASTRZĄB) a na trzecim miejscu z 12 oczkami jest trzech piłkarzy: Michał Bondara, Piotr Haber (obaj TYGRYS HUTA MIŃSKA) i Michał Zawistowski (MKS MAŁKINIA). O to czołówka klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców:

19 goli: Chwedoruk Kacper – Tęcza K.

13 goli: Polkowski Rafał – Jastrząb Ż.

12 goli: Bondara Michał, Piotr Haber (obaj Tygrys H M), Michał Zawistowski MKS M.

11 goli: Jaszczuk Dominik – Tęcza K.

10 goli: Krysiński Piotr – Miedzanka M.

8 goli: Jóźwiak Paweł – Jastrząb, Sobótka Przemysław – Nojszewianka, Śliwa Paweł – Grodzisk, Wadas Michał – Świt, Wysokiński Hubert – Grodzisk………