Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

 

Podziękowanie za udział w wyborach


SZANOWNI PAŃSTWO !!!
Chociaż nie są jeszcze znane oficjalne wyniki wyborów samorządowych na terenie Gminy Małkinia Górna dziękuję Państwu przede wszystkim za udział w wyborach, ale nade wszystko dziękuję mieszkańcom Osiedla Domów Jednorodzinnych w Małkini Górnej za każdy oddany głos na moją osobę.

To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej ufam, że  sprostam Państwa oczekiwaniom.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Nietubyć

 


 

Szanowni Państwo.


Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i oddanie głosu na moją listę. Jest mi niezmiernie miło, iż mogłem otrzymać od Państwa 577 głosów, jednakże reguły wyborcze są nieubłagane i słabszy wynik na listę nie dał nam mandatu. Dziękuję Koleżankom i Koledze z listy za wspólną pracę.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesów w pracy dla dobra naszej gminy.


Raz jeszcze dziękuję Państwu za oddane głosy, pozostaję z szacunkiem

Andrzej Sadowski


 

 

Serdecznie dziękuję osobom, które oddały na mnie swój głos w wyborach do Rady Powiatu.

 

Ewa Janik

 


 

Szanowni Państwo,
za nami kolejne wybory samorządowe. Frekwencja potwierdziła, że w tym roku wybory cieszyły się dużym zainteresowaniem Mieszkańców Naszej Gminy. Jesteśmy przekonani, że My jako KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA mamy swój wkład w tak wysoką frekwencję. 
Dziękujemy za oddane na nasz Komitet głosy, dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przedstawiane przez nas argumenty trafiały do Państwa. 
Gratulujemy wszystkim osobom kandydującym w wyborach, które zdobyły mandat. Jednocześnie życzymy aby wszystkie złożone obietnice wyborcze zostały zrealizowane.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA


 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom z ul. Leśnej 7,9,11,22 i 24, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Gminy. Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony tak dużym Państwa poparciem. Będę starał się służyć jak najlepiej mieszkańcom Gminy Małkinia Górna.

Ponadto, dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy 21 października wzięli udział w głosowaniu, gdyż: „Każda gmina, każda wspólnota stanowi jakąś niewielką cząstkę wszystkich obywateli kraju”.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Serdecznie gratuluję Wszystkim, którzy te wybory wygrali.

 

Z wyrazami szacunku

Leszek Dębek


 

 

Szanowni Wyborcy !

Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos na moją osobę. Jest mi niezmiernie miło, że dzięki Waszemu zaufaniu zostałam wybrana do Rady Gminy. Dziękuję za okazane wsparcie i wiele miłych słów, które od was usłyszałam. Wszystkim zwycięzcom gratuluję wygranej i życzę powodzenia w najbliższej kadencji. Wierzę, że razem możemy zrobić wiele dla naszej gminy.

 

Z poważaniem

Urszula Fidorczuk.


 

Szanowni Państwo  !

 

W imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość dziękuję wszystkim Wyborcom za głosy oddane  na naszych kandydatów do Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka. Dziękuję Kandydatom za trud i zaangażowanie jakie włożyli podczas kampanii wyborczej. Dziękuję tym którzy nas wspierali. Zaufanie jakim Państwo obdarzyli moją osobę będzie dla mnie zobowiązaniem do dalszej działalności publicznej dla rozwoju naszej gminy i powiatu.

 

 

Radny Rady Powiatu

Stefan Kazimierz Rostkowski


 

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział wyborach samorządowych, a w sposób szczególny pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na moją osobę. Jestem zaszczycony, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem. Państwa zaufanie będzie źródłem mojej motywacji do jeszcze cięższej pracy na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Małkinia Górna. 


Z wyrazami szacunku, 
Dariusz Rafalik

 


 

W sobotę 10 lutego na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Tu od razu trzeba nadmienić, że firma „DOMOST” Spółka z o.o. w Małkini Górnej jest jednym z głównych sponsorów zespołu Trampkarzy MKS MAŁKINIA, którego trenerem jest Zbigniew Suchodolski. W turnieju wzięło udział 8 zespołów z rocznika 2003 i 2004, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy wiekowe:

  

GRUPA A: (2003)

1.       UKS PERLEJEWO.

2.       WICHER SADOWNE.

3.       UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA.

4.       MKS MAŁKINIA.

 

 GRUPA B: (2004)

1.       UKS PERLEJEWO.

2.       KORONA JADÓW.

3.       ZORZA STERDYŃ.

4.       MKS MAŁKINIA.

 

Dla przypomnienia kilka słów wprowadzenia. Zasady gry obowiązują, jak w futsalu i normalnej piłce nożnej. Pierwsze mecze są rozgrywane w fazie grupowej każdy z każdym. O kolejności miejsc w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów, kolejnie korzystniejszy bilans bezpośredniego meczu, następnie korzystniejszy bilans zdobytych goli, potem liczba strzelonych goli, następnie liczba straconych goli. Jeżeli i to nie przyniesie rozstrzygnięcia – dodatkowy mecz. Każdy mecz trwa 15 minut. Zespoły spotkania rozgrywają na przemian raz grupa A, drugi raz grupa B.

Fazę grupową w GRUPIE A wygrał zespół MKS MAŁKINIA z kompletem trzech zwycięstw, natomiast GRUPĘ B zespół UKS PERLEJEWO, który odniósł także komplet zwycięstw. O to, jak przebiegała rywalizacja w poszczególnych grupach.

 

GRUPA A:

·         UKS PERLEJEWO – WICHER SADOWNE           1-0

·         UKS AP OSTRÓW MAZ. – MKS MAŁKINIA      1-5

·         UKSP PERLEJEWO – UKS AP OSTRÓW MAZ.  1-5

·         WICHER SADOWNE – MKS MAŁKINIA              0-3

·         UKS PERLEJEWO – MKS MAŁKINIA                    0-1

·         WICHER SADONE – UKS AP OSTRÓW MAZ.   1-0

 

 TABELA:

1.       MKS MAŁKINIA                 9    9 - 1

2.       UKS PERLEJEWO               6    6 – 1

3.       WICHER SADOWNE          3    1 - 4

4.       UKS AP OSTRÓW MAZ.   0    1 – 11

W meczu o trzecie miejsce w grupie A spotkały się zespoły WICHER SADOWNE – UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA. Po zaciętej i wyrównanej walce wygrał zespół WICHER SADOWNE pokonując 2-1 swych rówieśników z Ostrowi Mazowieckiej. W wielkim finale spotkały się zespoły MKS MAŁKINIA i UKS PERLEJEWO. Po emocjonującym spotkaniu, jak przystało na finał lepszym zespołem okazał się MKS MAŁKINIA, który po golach Jakuba Kalbarczyka, Mateusza Fydrycha i Krystiana Sadowskiego pokonał piłkarzy UKS PERLEJEWO 3-0. Zdobywając, tym samym cenne trofeum. Krystian Sadowski (5 goli) zdobywając zwycięskiego gola dla naszego zespołu został najskuteczniejszym strzelcem w grupie A. Za zdobywcę najładniejszej bramki w grupie A uznano gol otwarcia strzelony przez Konrada Parzonko z UKS PERLEJEWO.

Tak, jak już na wstępie pisaliśmy grupę B wygrał zespół UKS PERLEJEWO, który odniósł komplet zwycięstw zajmując pierwsze miejsce w swej grupie.

GRUPA B:

·         UKS PERLEJEWO – KORONA JADÓW    7-0

·         ZORZA STERDYŃ – MKS MAŁKINIA       0-1

·         UKS PERLEJEWO – ZORZA STERDYŃ    4-0

·         KORONA JADÓW – MKS MAŁKINIA    0-3

·         UKS PERLEJEWO – MKS MAŁKINIA     2-0

·         KORONA JADÓW – ZORZA STERDYŃ  0-5

 

W spotkaniu pomiędzy UKS PERLEJEWO – ZORZA STERDYŃ 4-0 Kuba Moczulski popisał się hat – trickiem i na koniec rozgrywek został z 6 golami najlepszym strzelcem w swojej grupie wiekowej.

TABELA:

1.       UKS PERLEJEWO     9     13-0

2.       MKS MAŁKINIA       6      4-2

3.       ZORZA STERDYŃ     3      5-5

4.       KORONA JADÓW   0       0-15

 

W meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły ZORZY STERDYŃ i KORONY JADÓW. Zespól ZORZY STERDYŃ ponownie okazał się lepszy od swych rówieśników z Jadowa wygrywając, tym razem 4-2. Tu należy odnotować, że jedną z bramek dla Jadowa strzeliła Natalia Kondruś, która była jedyną dziewczynką wśród wszystkich piłkarzy. Organizatorzy docenili to wręczając jej jedną z nagród.

W finale spotkały się dwa zespoły, które należały do faworytów tego turnieju w swojej grupie wiekowej. Tym razem lepszym zespołem okazał się, MKS MAŁKINIA, który po golach  Marcina Kraszewskiego (2) i Maćka Jarząbka pokonał 3-0 UKS PERLEJEWO zdobywając Puchar Prezesa firmy „DOMOST”. Duży wkład w zwycięstwo naszego zespołu włożyli Bartosz Składanowski, który zaliczył dwie asysty, bramkarz Szymon Rutkowski (najlepszy bramkarz turnieju w grupie B), który swymi kilkoma udanym interwencjami uchronił zespół od utraty gola, Dominik Nowak, który swą udaną interwencją zapobiega utracie gola wyręczając tym samym  Szymona Rutkowskiego. Gol strzelony na 2-0 przez Maćka Jarząbka został uznany za najładniejszą bramkę turnieju w grupie B. W sumie to cały zespół zasłużył na pochwałę.

Na koniec został rozegrany mecz dream team między zespołami GRUPY A i GRUPY B ( po dwóch najlepszych piłkarzy z każdego zespołu typowali trenerzy). Tu piłkarze pokazali jak na mecz dream teamu przystało swoje najlepsze zagrania. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy grupy A 9-0. Tak, jak na zakończenie powiedział Wiesław Jarząbek współorganizator turnieju w tym spotkaniu nie chodziło o wynik, ale o zabawę i lepsze poznanie się pomiędzy piłkarzami.

Po meczu dream teamu przyszedł czas na nagrody indywidualne i zespołowe, które wręczali poszczególnym piłkarzom i zespołom Łukasz Siwek – wiceprezes firmy „DOMOST’ spółka z o.o. w Małkini Górnej i Mariusz Kochański – sekretarz klubu MKS MAŁKINIA.

 

NAJLEPSZY STRZELEC  2003 - Krystian Sadowski - MKS MAŁKINIA

NAJLEPSZY STRZELEC  2004 - Kuba Moczulski - UKS PERLEJEWO    

 

Zdobywca najładniejszej bramki 2003 - Konrad Parzenko - UKS PERLEJEWO  

Zdobywca najładniejszej bramki 2004 - Maciek Jarząbek - MKS MAŁKINIA    

 

NAJLEPSZY technik Turnieju 2003 - Szymon Polakowski - UKS AP OSTRÓW M. 

NAJLEPSZY technik Turnieju 2004 - Robert Kur - ZORZA STERDYŃ         

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ 2003 - Rafał Kamiński - UKS PERLEJEWO                    

NAJLEPSZY BRAMKARZ 2004 - Szymon Rutkowski - MKS MAŁKINIA                    

 

Zawodnik fair play turnieju 2003 - Mateusz Brzostek - UKS AP OSTRÓW

 Zawodnik fair play turnieju 2004 - Adam Zając - ZORZA STERDYŃ         

 

Najlepszy zawodnik turnieju 2003 - Mateusz Brzostek - UKS AP OSTRÓW M

Najlepszy zawodnik turnieju 2004 - Natalia Kondruś - KORONA JADÓW             

 

1. Miejsce w turnieju 2003 zespół – MKS MAŁKINIA

2. Miejsce w turnieju 2003 zespół – UKS PERLEJEWO

3. Miejsce w turnieju 2003 zespół – WICHER SADOWNE

4. Miejsce w turnieju 2003 zespół – UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA

 

1. Miejsce w turnieju 2004 zespół – MKS MAŁKINIA

2. Miejsce w turnieju 2004 zespół – UKS PERLEJEWO

3. Miejsce w turnieju 2004 zespół – ZORZA STERDYŃ

4. Miejsce w turnieju 2004 zespół – KORO NA JADÓW

 

 Po ceremonii wręczenia nagród głos zabrał wiceprezes firmy „DOMOST” Łukasz Siwek, który w kilku słowach podziękował młodym adeptom piłki nożnej za przybycie na turniej, sportową walkę w duchu fair play oraz życzył im dalszych sukcesów sportowych, arbitrom za sprawiedliwe sędziowanie, obsłudze turnieju za pomoc przy organizacji. W dowód wdzięczności osoby te otrzymały drobne gadżety od sponsora. Kończąc Łukasz Siwek podziękował także kibicom, którzy poświęcili swój wolny czas, aby przyjrzeć się zmaganiom młodych piłkarzy. Dzięki. W podziękowaniu za zorganizowanie turnieju Trampkarze MKS MAŁKINIA wraz ze swym trenerem Zbigniewem Suchodolskim ufundowali pamiątkową koszulkę w anty ramie oraz baner reklamowy z logo firmy „DOMOST”, który zostanie na stałe umieszczony na stadionie MKS MAŁKINIA.

Autor tekstu: Paweł Wenus

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!