Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Taki tytuł noszą rozgrywki Klubu Sportowego Akademii Młodego Piłkarza GOOL. Cztery edycję turniejów już za nami. Jeden z nich odbył się w ubiegłą Niedzielę na hali sportowej Zespołu Szkół Gminnych nr 2w Małkini Górnej. Całemu przedsięwzięciu towarzyszył patronat Wójt Bożeny Kordek, natomiast partnerem tego turnieju była firma MYCENTER zajmująca się sprzedażą sprzętu RTV i AGD.

W turnieju wzięło łącznie udział 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych. Gospodarze turnieju, czyli AMP Małkinia Górna zdominowała ten Turniej eliminacyjny, gdyż zwyciężyła we wszystkich kategoriach wiekowych, a co za tym idzie, wywalczyła awans do finału w Wołominie.

W kategorii 2008/7 drużyny z AMP Małkinia Górna, AMP Łochów oraz AMP Lucynów w klasyfikacji końcowejmiały po 5 punktów, w związku z tym o wyłonieniu zwycięzcy zadecydował stosunek bramek. Królem strzelców tej kategorii okazał się Płotczyk Dawid z trzema strzelonymi bramkami. W najmłodszej kategorii 2 miejsce zajęła drużyna AMP Lucynów, z której wyłoniony zostałnajlepszy bramkarz – Kowalewski Wojciech. W najstarszej kategorii 2003/4 po raz kolejny zwycięża AMP Małkinia Górna, a na drugim miejscu uplasowała się AMP Ostrów Mazowiecka.W tej kategorii królami strzelców okazali się ex aequoŁotarska Maja oraz Balcer Alan, którzy strzelili po 4 bramki.

„Cieszą wyniki sportowe zawodników, cieszy organizacja i pełne trybuny tak wspaniałego obiektu jakim jest hala sportowa w Zespole Szkół Gminnych nr 2 w Małkini Górnej. Dziękuję wszystkim za wspaniałe piłkarskie święto i do zobaczenia na Finale w Wołominie 20.02 2016 r. „ – Jakub Szcześniak – Prezes K.S. Akademia Młodego Piłkarza GOOL.