Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

d67058864d5d90cd611c9fce02eab808.jpg

W  wielki piątek 3 kwietnia o godzinie 16.00 MKS MAŁKINIA podejmować będzie u siebie w XV kolejce piłkarzy JASTRZĘBIA ŻELISZEW i aby marzyć o powrocie do Siedleckiej Ligi Okręgowej musi ten mecz wygrać. Zespół z Żeliszewa zajmuje 12 pozycję w tabeli (MKS MAŁKINIA – 8) w obecnych rozgrywkach, to jednak nasi piłkarze muszą do tego spotkania podejść wyjątkowo skoncentrowani, ponieważ utrata jakichkolwiek punktów skomplikuje im plany do osiągnięcia postawionego sobie celu przed sezonem wiosennej rundy rewanżowej.

 


REKLAMA

 

Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej piłkarze JASTRZĘBIA ŻELISZEW zgotowali naszym piłkarzom zimny prysznic, ogrywając ich na własnym boisku aż 6 do 1. Przyszedł czas na rewanż. Trzeba jednak pamiętać, że zespół z Żeliszewa jest groźną i nie obliczalną drużyną, co udowodnili w ostatniej kolejce. Grając u siebie z liderem rozgrywek PŁOMIENIEM DĘBE WIELKIE mogli zgarnąć cała pulę, bo prowadzili, w tym spotkaniu 3-1, niestety mecz zakończył się podziałem punktów (3-3). Mamy nadzieję, że nasi piłkarze nie popełnią tego samego błędu, co w rundzie jesiennej i przyłożą się do tego spotkania, aby po ostatnim gwizdku arbitra to oni mogli dopisać sobie trzy punkty w tabeli. Tak, więc zapraszamy wszystkich kibiców po zimowej przerwie na pierwsze spotkanie naszego zespołu na własnym obiekcie przy ulicy Kolejowej. Początek spotkania o godzinie 16.00


MKS Małkinia -  Jastrząb Żeliszew

A Klasa Siedlce

SENIORZY

3.04.2015r. (Piątek) godzina 16:00

STADION Małkinia Górna ul. Kolejowa

ZAPRASZAMY !!!

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!