Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_167_16777215_00_images_zdjecia2015_niecodzienne_wyroznienie_gala-510.jpgKlub Sportowa Polskato miejsce współpracy dwóch środowisk – biznesu i samorządu. Od 2005r Klub, realizuje swoje działania, poprzez między innymi promowanie powszechnego i bezpiecznego uprawiania sportu oraz wspiera rozwój sportu dzieci i młodzieży. Klub przyznaje również statuetki i wyróżnienia inwestorom i administratorom obiektów sportowych, rekreacyjnych oraz osobom szczególnie zaangażowanym w działalność promocyjną i animacyjną na rzecz sportu i rekreacji w Polsce.

 


 

W tym roku, miałam ogromną przyjemność być obecna na ceremonii wręczenia wyróżnień 15 listopada 2016r. Moją nominację do tego zaszczytnego tytułu „Pasjonat Sportowej Polski”, wysłała do kapituły konkursu, Pani Wójt Bożena Kordek, podkreślając we wniosku moją działalność na rzecz piłki ręcznej dziewcząt w Gminie Małkinia Górna oraz sportu w naszej Gminie jak i w Powiecie.  Efektem było zaproszenie do Pałacu Zamoyskich w Warszawie na uroczystą galę.  Wśród gości honorowych obecnych było wiele znaczących osób. Wybitni sportowcy, olimpijczycy - Aleksandra Socha, Agnieszka Wieszczek i Andrzej Supron. Nie zabrakło  przedstawicieli Urzędów Marszałkowskich i instytucji działających na rzecz rozwoju sportu i rekreacji.

Kim jest Pasjonat Sportowej Polski ? Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest przez Klub Sportowa Polska w ramach programu „Sportowa Polska”. Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gmin, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia. Pasjonat Sportowej Polski to osoba, która poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a poprzez swoje działania jest wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców.

Raz jeszcze, dziękuję serdecznie, Pani Wójt, za zauważenie mojej pasji w tworzeniu sportowego wizerunku naszej Małej Ojczyzny. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, znaleźć się w tak zacnym gronie 30 laureatów 2016 roku, z całej Polski. Piękny medal, wręczony z rąk obecnych na gali olimpijczyków, pozostanie dla mnie sentymentalną pamiątką tego wydarzenia, która mobilizowała będzie mnie do dalszej kreatywnej pracy na niwie sportowej. 

 

Agata Rostkowska- trener, nauczyciel wychowania fizycznego, Gmina Małkinia Górna

 

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!