Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

b_300_218_16777215_00_images_2019_sport_uks2_17wtpr_DSC_0720.JPGPo raz siedemnasty, na progu wiosny, nasza sala rozbrzmiewała oklaskami, okrzykami i gwarem zawodników i kibiców uczestniczących w naszym klubowym święcie. W pierwszy jej weekend czyli 23 i 24 marca 2019 r odbył się Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

  

Pierwszego dnia w sobotę rywalizowały ze sobą dziewczęta z rocznika 2006 i młodsze a w niedzielę czyli 24 marca zacięte pojedynki toczyły dziewczęta młodsze urodzone w 2008 i wcześniej.  Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Małkinia Górna.  Była to impreza z dużym rozmachem i sporym nakładem finansów oraz  pracy wielu osób.  Od początku patronem naszego turnieju jest Wójt Gminy Małkinia Górna we wsparciu Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, u którego to  na stałe już zagościła w kalendarzu wydarzeń nasza „Wiosna”.  Bardzo pomocny w organizacji, zawsze jest nasz małkiński GOKiS, za co jesteśmy wdzięczni.  Ogromne wsparcie mamy od grona sponsorów, którzy nas nie zawodzą i dzięki którym nasi goście, chętnie przyjeżdżają do nas. Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchary, statuetki dla najlepszej zawodniczki w każdym zespole, dyplomy, wszystkie dzieci pamiątkowe medale oraz poczęstunek w postaci kanapek oraz pizzy od miejscowej pizzerii PRESTIGE. Turniejowi towarzyszył kiermasz ozdób wielkanocnych zorganizowany przez radę Rodziców przy SP 2 Małkinia Górna. Swoją obecnością zaszczycili nasz turniej Pani Wójt Bożena Kordek, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jacek Bogdan, Dyrektor SP 2 Małkinia Górna Pani Marta Jasionek oraz przedstawiciel WMZPR Pan Tomasz Kamieński.

 

 W tym roku w imprezie wzięło udział 16 zespołów w obu kategoriach łącznie (8 pierwszego i 8 drugiego dnia). Od lat są to zespoły z naszego i ościennych województw. 23 marca gościliśmy trzy zespoły z Warszawy, po jednym z Białegostoku, Siedlec, Ostrołęki i zaprzyjaźnionego Regimina.  Drugiego dnia czyli w niedzielę, spotkały się drużyny dziewcząt z : Winnicy, Siedlec, Mławy, Regimina, Sochocina, Warszawy i Łukowa.  Roczniki grające  nie są przypadkowe, gdyż w tych rocznikach właśnie mamy dziewczęta trenujące w małkińskiej „dwójce” i  grające od października 2018r w Mazowieckiej Lidze Dzieci - dziewczęta. Nasze zespoły w obu dniach walczyły bardzo dzielnie, zajmując w swoich grupach eliminacyjnych pierwsze miejsca oraz pewnie wygrywając mecze grupowe.  Jedyny pojedynek przegrany w turniejach, przez oba roczniki,  to  ten o wejście do finału. Starcie o III miejsce nasze dziewczęta wygrywały. Wyniki to zbieg okoliczności, zrządzenie losu czy fatum J? W tym miejscu, mnie jako trenera, nauczyciela  i wychowawcę cieszy równy poziom obu grup wiekowych łącznie 25 dziewcząt rozpoczynających przygodę w Małkini z piłką ręczną.  Wiem, że jest to przygoda  przynosząca pożytek zarówno dla dzieci, szkoły  jak i dyscypliny.

 

Zawodom towarzyszyły ogromne emocje. Pierwszego dnia o miejscu III jak i I zadecydowała seria rzutów karnych co emocjonuje kibiców nie wspominając o uczestniczkach zawodów.  Były łzy radości oraz smutku.  Pełne trybuny zawodników, gości oraz gorącej atmosfery z muzyką i rykiem syreny dodawały smaku naszemu turniejowi.

Na sukces organizacyjny złożyła się życzliwość władz lokalnych, centralnych w WMZPR  oraz dyrekcji SP 2 Małkinia Górna, szczodrość sponsorów, chętne ręce do pracy i serca rodziców dziewcząt  oraz  zaangażowanie Zarządu UKS Dwójka Małkinia Górna tu wymienię Prezesa Zbigniewa Baczewskiego i Ewę Kruszewską.  Wielkie podziękowania należą się również sędziom imprezy w tym naszej wychowance z 2002 rocznika Oli Rostkowskiej. Stolik sędziowski  obsługiwały również byłe zawodniczki  naszego UKS-u, które, do dziś,  są nie zawodne.  

 

Oto wyniki naszych dziewcząt w poszczególnych dniach imprezy:

 

23 marca sobota – dziewczęta 2006 i młodsze:

UKS Dwójka Małkinia – Warszawa Wilanowia             8 : 6

UKS Dwójka  Małkinia – SP 50 Białystok                    13 : 5

UKS Dwójka Małkinia – SP 5 Pogoń Siedlce                14 : 7

Półfinał : UKS Dwójka Małkinia – Warszawa Agrykola            5 : 7

Mecz o III miejsce UKS Dwójka Małkinia – Warszawa Wilanowia       5 : 5 (Karne - 2 : 1 )

 

 24 marca  niedziela – dziewczęta 2008 i młodsze :

UKS Dwójka Małkinia – SP 5 Pogoń Siedlce                12 : 0

UKS Dwójka Małkinia – LUKS Lider Winnica             13 : 1

UKS Dwójka Małkinia – KS Zawkrze Mława               10 : 7

Półfinał : UKS Dwójka Małkinia – UKS Wkra Sochocin                       4 : 7

Mecz o III miejsce : UKS Dwójka Małkinia – KS Zawkrze Mława        9 : 3

 

 

Za nami, na progu tej kalendarzowej, nasza klubowa „Wiosna”. Te siedemnaście edycji przemknęło jak wiosna rokrocznie. Z nostalgią wspominamy historię i z optymizmem  planujemy przyszłość. Stajemy się turniejem z tradycją, za rok pełnoletnią. Od lat nasi goście chętnie do nas przyjeżdżają. Naszym głównym atutem jest gościnność i dobra atmosfera, wysoki poziom zawodów jak i zaangażowanie środowiska, pięknie zlokalizowana i wyposażona szkoła oraz dzieci, dla których warto pracować obserwując ich radość płynącą z uprawiania szczypiorniaka . Nie ma nas bez Was – dziękuję <3

 

Trener UKS „Dwójka”

Agata Rostkowska

 SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd