Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

ZAPYTAJ DIETETYKA JAK NADWAGA ZNIKA!

Nadwaga stała się epidemią naszych czasów, której nie powinniśmy bagatelizować. Odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych.
Skutecznym rozwiązaniem w walce z nadwagą jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych.


Nie zwlekaj - już dziś zadbaj o zdrowie swoje oraz swojej rodziny.
(Prowadzimy kuracje również u dzieci od 6 roku życia)

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ konsultacji dietetycznej!
W ramach spotkania zapewniamy:
- pomiary i badanie składu ciała
- dopasowanie skutecznej metody walki z nadwagą
- przydatne materiały merytoryczne dotyczące zdrowego żywienia


Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00


 

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_rywalizacja_gminna_21558927_1967930706812140_5100877091130466228_n.jpgInaugurację nowego roku szkolnego 2017/2018  mamy już za sobą. Wraz z nią rozpoczęliśmy zmagania w sporcie szkolnym. Reorganizacja sieci szkół w tym roku, sprawiła, że do rywalizacji przystąpiło 6 szkół podstawowych z terenu naszej Gminy. Jesień to obfitość w imprezy eliminacyjne do zawodów wyższego szczebla w dyscyplinach najbardziej popularnych a co za tym idzie najliczniejszych. W ramach Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych, której to imprezy mamy już piętnastą edycję, rozegraliśmy już dwie, konkurencje a mianowicie indywidualne biegi przełajowe oraz mini piłkę nożną. Pierwsza konkurencja odbyła się 19 września Orle. Od pewnego czasu stało się tradycją, że Szkoła Podstawowa w Orle jest organizatorem tych zawodów w okolicznym plenerze. Udało nam się z tą imprezą, że po deszczowym poniedziałku, wtorkowa aura zaskoczyła wszystkich bardzo pozytywnie i uczestnicy tej imprezy nie byli narażeni, jak to zwykle bywa, na kaprysy pogody. W imprezie biegowej wzięło udział w sumie 63 dzieci (32 dziewczęta i 31 chłopców) ze wszystkich szkół. Klasyfikację możemy zobaczyć na nowo utworzonej stronie internetowej spartakiady pod adresem WWW.spartakiada.malkinia.com. 

Kolejna impreza w ramach kalendarza gminnego to mini piłka nożna, którą to przygotowali nauczyciele z wychowania fizycznego z SP 1 Małkinia Górna. Impreza odbyła się na stadionie MKS Małkinia Górna. Jak to z piłką nożną bywa, wszyscy, lepiej lub gorzej uprawiają ją. Tak było i tym razem, kiedy 22 września w szranki rywalizacji stanęły wszystkie szkoły wystawiając reprezentacje dziewcząt i chłopców. Zapis w regulaminie imprezy dopuszcza udział dziewcząt w zespołach chłopców ale nie odwrotnie. Z tej klauzuli skorzystała Szkoła Podstawowa w Orle, wystawiając tylko reprezentację chłopców , którą uzupełniały dziewczęta. Grano w wymiarze czasowym 2 x 7 minut. Dwie pierwsze reprezentacje z każdej kategorii zdobyły uprawnienia do zawodów powiatowych, które wśród chłopców mamy już za sobą (Gminę naszą reprezentowała SP Prostyń i SP 2 Małkinia Górna). W tym miejscu gratuluję  chłopcom ze Szkoły w Prostyni za zdobycie złotych medali w zawodach powiatowych, które odbyły się 26 września w Ostrowi Mazowieckiej. W czwartek tj 28 września w SP Nur, na przyszkolnym Orliku, odbędą się zawody w mini piłkę nożną dziewczynek . Zawody gminne wygrał wśród dziewcząt zespół z Kiełczewa (o czym było już na MSI pisane). Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów. 10 października odbędą się natomiast indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Awanse pierwszej szóstki, zostały uzyskane 19 września w Orle.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd