Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W sobotę 10.06.2017 w Białymstoku odbył się drugi międzynarodowy turniej karate kyokushin. Udział w turnieju wzięło 212 zawodników z 24 klubów z Polski,  Białorusi, Rosji i Mołdawii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie.  Karatecy AK Yokozuna przywieźli  z tej dużej imprezy aż  5 medali. Naszą Akademię reprezentowało w Białymstoku  8 zawodników, aż pięcioro stanęło na podium.

Drugie miejsca w swoich kategoriach zajęli: Karolina Marczak  oraz Milan Łukasik . Dla Milana był to pierwszy  jak widać udany strat na zawodach karate, po 2 wygranych pojedynkach uległ dopiero w finale.  Po wygranych walkach eliminacyjnych  na trzecim stopniu podium uplasowali się: Zofia Perzan, Jakub Ruszkiewicz, Cezary Zawisza. Sebastain Abucewicz, Oliwier Gawłowski oraz Maja Zawisza nie dostali się do strefy medalowej, jenak wykazali ogromnego ducha walki. Sędzią  oraz opiekunem zawodników z Małkini była sensei Maria Jasko. Był to ostatni start karateków Akademii, teraz zasłużony odpoczynek po bardzo owocnym sezonie. Już od września ruszamy znowu po kolejne medale.