Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

image001.gif1 marca rozpocznie funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, służby celnej oraz kontroli skarbowej. 
 

Dążymy do ciągłej poprawy jakości obsługi naszych interesariuszy - podatników i przedsiębiorców. Uznaliśmy, że połączenie tych trzech administracji pozwoli na lepsze wykorzystanie ich możliwości przynosząc korzyści, zarówno z punktu widzenia podatników, jak również naszego budżetu - informuje Marian Banaś, szef Krajowej Administracji Skarbowej.

Wszystkie urzędy, w tym również ostrowski, będą respektować zasady, które przewiduje Konstytucja Biznesu. Przedsiębiorcy otrzymają przyjazną interpretację przepisów, a do kontaktu z urzędem skarbowym będą zobowiązani tylko w niezbędnych przypadkach i w taki sposób, aby nie zakłócać prowadzonej działalności gospodarczej.

Wdrażając Krajową Administrację Skarbową szczególnie urzędy będą dbać o komfort i bezpieczeństwo podatników. Bez zmian pozostaną: urzędy skarbowe ich siedziby oraz zasięg terytorialny; numery rachunków bankowych; zasady rozliczania podatków PIT, CIT, od spadku i darowizn i od czynności cywilno-prawnych; obsługa w wyspecjalizowanych urzędach skarbowych; numery telefonów infolinii podatkowej i celnej.

Więcej informacji na www.kas.gov.pl oraz pod numerami tel. 801-055-055, (22) 330-03-30.

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!