Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Koncerty, zabawy na dmuchanym zamku i lewitujących kulach, malowanie twarzy, mega twister i płukanie złota. Do tego pokaz broni ASG oraz... spotkanie z panią prezydentową Agatą Kornhauser-Dudą – to tylko niektóre atrakcje pikniku z okazji Dnia Dziecka, na który Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprosiło blisko 40 dziewczynek i chłopców z Małkini i okolic oraz ich opiekunów. 

Impreza odbyła się 2 czerwca w jak zwykle gościnnym Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” w Warszawie. Uczestniczyło w niej około 2000 dzieci i opiekunów, w tym podopieczni Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD w Małkini Górnej oraz dzieci i rodzice z Koła Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja”. Zabawy było co niemiara, a żeby nie zabrakło na nią sił, organizatorzy zadbali o ciepłe posiłki i słodkie przekąski.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!