Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

15 czerwca 2015r. odbyła się X zwyczajna sesja Rady Gminy Małkinia Górna . Najważniejszym punktem X sesji Rady Gminy Małkinia Górna było udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy Małkinia Górna za wykonanie budżetu Gminy w roku 2014.

 

Po otwarciu sesji i stwierdzeniu prawomocności obrad przez Przewodniczącego Rady Gminy pana Zbigniewa Nietubyć oraz przyjęciu protokołu z poprzedniej sesji, głos przekazano Wójtowi Gminy pani Bożenie Kordek.

 


REKLAMA

Pani Wójt złożyła sprawozdanie z realizacji ubiegłorocznych zadań realizowanych przez Gminę i zawnioskowała do Rady Gminy Małkinia Górna o udzielenie absolutorium . Po sprawozdaniu Wójta,  głos w imieniu Komisji Rewizyjnej zabrała Wiceprzewodnicząca pani Dorota Koroś przedstawiła wniosek w sprawie udzielenia absolutorium wraz z pozytywna opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej. Radni zatwierdzili sprawozdanie finansowe i w głosowaniu jednogłośnie opowiedzieli się za udzieleniem absolutorium Wójtowi Gminy Małkinia Górna Pani Bożenie Kordek

 

Pani Wójt podziękowała za dobra współpracę i zaufanie do podejmowanych  działań przez Urząd Gminy.

W dalszej części obrad Radni podjęli następujące uchwały:

 

- uchwałę w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Małkinia Górna na lata 2015-2027- jednogłośnie.
- uchwałę w sprawię zmian w budżecie gminy na 2015 rok- jednogłośnie.
- uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Małkinia Górna – obszar położony w rejonie istniejącego cmentarza- jednogłośnie .
- uchwałę w sprawie w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy nieruchomości – 11 głosów za, przeciw 2, wstrzymało się 2.

 

W podsumowaniu X sesji Gminy Wójt Pani Bożenia Kordek odpowiedziała na wszystkie interpelacje i zapytania radnych.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!