Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Wypłaty stypendiów będą się odbywały w Zespole Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Małkini Górnej, ulica Nurska 144 w godzinach 9.00 – 15.00, w n/w dniach:

2 – 3 grudnia 2015 r. (środa, czwartek)

- Szkoła Podstawowa w Kańkowie,
- Zespół Szkół Gminnych nr 2 w Małkini Górnej,

4 –  7 grudnia 2015 r. (piątek, poniedziałek)

- Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie,
- Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II  w Prostyni,
- Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej. 

8 – 9 grudnia 2015 r. (wtorek, środa)

- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie,
- Szkoła Podstawowa w Orle.
- Zespół Szkół Gminnych w Małkini Górnej, ul. Ostrowska 58,
- (pozostałe: Zespół Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Zespół Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, Zespół Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Sokołowie Podlaskim, Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. „Kolejówka” w Warszawie).

 

Warunkiem otrzymania stypendium szkolnego jest przedłożenie w Zespole Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych rachunków imiennych wystawionych na rodzica lub ucznia.  Rachunki powinny być na odwrocie opisane imieniem i nazwiskiem ucznia, na którego został zakupiony dany towar oraz powinna być podana nazwa szkoły, do której uczęszcza uczeń.

Stypendia nie wypłacone w wyżej wymienionych terminach można będzie odebraćnie później niż do 11 grudnia2015 r. w ZOSZIPO w godzinach 900-1500.

Na co może być przeznaczone stypendium szkolne?

Stypendium szkolne może być przeznaczone na dodatkowe zajęcia oraz pomoc rzeczową o charakterze edukacyjnym. Świadczenia te nie są wymienione w formie zamkniętego katalogu, gdyż ich rodzaj zależy od potrzeb ucznia. Dodatkowymi zajęciami mogą być zajęcia wyrównawcze, nauka języków obcych, zajęcia sportowe, taneczne, recytatorskie, kółka zainteresowań itd. Pomoc rzeczowa o charakterze edukacyjnym to np. tornister, strój na zajęcia wychowania fizycznego, podręczniki, zeszyty, przybory szkolne - ale i atlasy historyczne, encyklopedia, pokrycie kosztów abonamentu internetowego, wyjazdu na wycieczkę szkolną, zieloną szkołę, czy nawet mikroskop dla ucznia zainteresowanego biologią lub luneta dla ucznia zainteresowanego astronomią, o ile są związane z procesem edukacyjnym. Obuwie i odzież mogą stanowić pomoc o charakterze edukacyjnym jedynie w sytuacji, gdy wiążą się w sposób oczywisty i bezpośredni z procesem edukacji ucznia (np. kimono dla ucznia trenującego karate). Natomiast zakup codziennej odzieży lub obuwia, umożliwiającego uczniowi dotarcie do szkoły (kurtka, buty) leży w kompetencjach resortu polityki społecznej i nie powinien być finansowany w ramach stypendium szkolnego.

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd