Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Przed zbliżającymi się feriami ostrowscy dzielnicowi prowadzą spotkania z dziećmi na temat bezpieczeństwa m.in na drodze, w domu oraz podczas zimowych zabaw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek dzieci z przedszkola nr 3 przy ul. Armii Krajowej odwiedził dzielnicowy sierż. Rafał Traczewski. Spotkanie zorganizowano w związku ze zbliżającymi się feriami. Podczas spotkania z dziećmi policjant mówił m.in o bezpieczeństwie pieszych na drodze. Funkcjonariusz przypomniał dzieciom o bezpieczeństwie w kontaktach z nieznanymi osobami, obcymi psami oraz o bezpiecznych zabawach na śniegu. Na zakończenie przedszkolaków odwiedził jeszcze jeden policjant Ostrowski Lisek do którego dzieci miały mnóstwo pytań dot. służby. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

 

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd