Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zjecia2016_niezwykle_mikolajki_a0044.jpg„Niezwykłe mikołajki”- Spotkanie z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Zuzeli.  Dzień 6 grudnia 2016 r, w naszej szkole był  wyjątkowy, przepełniony uśmiechem, radością i niespodziankami. Jak co roku wolontariusze naszej szkoły przygotowali dla dzieci ze Szkoły Specjalnej w Zuzeli, spotkanie ze św. Mikołajem, oraz krótką część artystyczną, która zachęciła dzieci i młodzież do wspólnej zabawy. 

Paczki jak każdego roku przygotowali państwo Małgorzata i Krzysztof Ferenc.  Dzięki pięknej oprawie muzycznej udało nam się wprowadzić  gości  naszego mikołajkowego spotkania w świąteczny nastrój. Dzieci zostały obdarowane prezentami, przy czym mieli okazje siąść Mikołajowi na kolana, co sprawiło im ogromną radość. Mikołaj rozdający łakocie z trudem rozstawał się z dziećmi. Po części artystycznej i smacznym poczęstunku, zaprosiliśmy dzieci do wspólnej dyskoteki. Wspólne tańce  z dziećmi specjalnej troski, uświadomiły  nam, że każdy mimo swoich wad czy niedoskonałości jest wyjątkowy, a dzieci dotknięte zespołem Downa to osoby z wielkim sercem, które z uśmiechem na twarzy dążą do swoich celów i spełniają marzenia.

Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny mieliśmy okazję gościć w naszej szkole, tak cudowne  osoby. Te radosne chwile i wspaniałe  przeżycia są dla nas najwspanialszym świątecznym prezentem, który zostanie w naszych sercach na długo.

                                                                     

Klaudia Maleńka kl. Ia

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!