Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_197_16777215_00_images_zotka_zsg_nr_2.JPG13 grudnia, zakończyliśmy rywalizację powiatową w piłce ręcznej. Były to również ostatnie zawody w tym roku kalendarzowym. Do kompletu medalowego uczniów ZSG nr 2 w Małkini Górnej, brakowało nam jeszcze gimnazjalistek, które w imprezie powiatowej, która odbyła się w Zarębach Kościelnych, sprawiły się jak na zespół ligowy przystało. Od pierwszego meczu, dziewczyny były faworytkami turnieju.

Zdobyły komplet punktów rzucając przy tym 55 bramek a tracąc 14. Snajperką turnieju została Karolina Bończyk, która zdobyła 20 bramek dla zespołu PG 2 Małkinia Górna. W imprezie wzięło udział pięć drużyn. Cieszy fakt, że z naszej gminy pojechało również gimnazjum z Prostyni. Piłka ręczna w naszej Gminie się rozwija.  

Gratuluję serdecznie dziewczynom, zwycięstwa oraz dziękuję za ciężką pracę, którą od 4 lat na treningach wykonują. Są na fali wznoszącej, co widać po wynikach Mazowieckiej Ligi Młodziczek czy turniejach towarzyskich i miestrzowskich. Dziewczyny tak trzymać. DZIĘKUJEMY. 

Skład drużyny dziewcząt: 

Majewska Julia, Liszewska Łucja, Baczewska Magda , Budziszewska Karolina, Bończyk Andżelika, Godlewska Magdalena, Piotrak Julia, Rostkowska Aleksandra, Uścieńska Dominika, Kruszewska Zuzanna, Bończyk Karolina i Suchcicka Marysia.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd