Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_167_16777215_00_images_zdjecia_2017_sekielski_2.JPG15 listopada 2017 roku redaktorzy „Dwójeczki” wzięli  udział w spotkaniu ze znanym dziennikarzem, autorem wielu reportaży, pisarzem Tomaszem Sekielskim. Podczas wykładu pan Tomasz opowiedział o początkach swojej przygody z dziennikarstwem, o pracy w radio, telewizji  w programach TVN i TVP. 

Warsztaty uświadomiły wielu młodym ludziom rozpoczynającym swoją przygodę z dziennikarstwem, że to co robią i być może będą robić w przyszłości nie jest tylko napisaniem tekstu o czymś, co wszyscy wiedzą. Praca w mediach nie jest taka prosta, jakby się nam wydawało. Wymaga dużej odpowiedzialności za to co robimy i piszemy.  Pan Tomasz Sekielski opowiedział też o swoich wielu podróżach, nie zawsze bezpiecznych. Jeździł na Ukrainę, do Meksyku, towarzyszył prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu w jego wizycie do Stanów Zjednoczonych. Pokazywał zdjęcia ze swoich pobytów i ludzi, których tam poznał.

Warsztaty na pewno przydały się nam młodym redaktorom, pokazały, co jest ważne w pracy dziennikarza i jak działać, żeby osiągnąć sukces.  

 

                                Michalina Gałęziewska, zdjęcia Maciej Jarząbek i Tomasz Suchcicki- redaktorzy „Dwójeczki”

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!