Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_166_16777215_00_images_zdjecia_2017_schronisko_sp2_1_Copy.JPGWe wtorek 10 października 2017 r. nasza klasa wraz z panią Katarzyną Millak, naszą wychowawczynią pojechała do schroniska dla zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej. Chcieliśmy przekazać schronisku dary, które udało się nam zebrać w wyniku zorganizowania akcji „ Pomoc zwierzętom w schronisku. Wszyscy szykowaliśmy się od samego rana, była to nasza pierwsza wizyta w miejscu, gdzie bezdomne zwierzęta znajdują swój tymczasowy dom. 

                                               

Zaraz przy wejściu usłyszeliśmy głośne szczekanie psów, tam spotkaliśmy pracowników schroniska, którym przekazaliśmy nasze dary.  Wszyscy z zainteresowaniem słuchaliśmy ciekawych opowieści o przygodach niektórych psów. Jednak najbardziej wzruszyło nas spotkanie z psami, które radośnie merdały na nasz widok i ich smutne mordki, jakby czekały, że ktoś z nas je adoptuje. Na zakończenie naszej wizyty zrobiliśmy wspólnie zdjęcie.

Każdy uczeń naszej klasy uważa, że ta nasza akcja była bardzo potrzebna dla tych zwierząt, ale przede wszystkim dla wszystkich Uczniów naszej szkoły, bo mogli otworzyć nasze serca na potrzeby kochanych czworonożnych przyjaciół.

 

 Maria Barzyczak kl. Vb, zdjęcia Ernest Arasim red. „Dwójeczki”

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!