Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_den_orlo_p1.JPGW październiku odbyły się w Szkole Podstawowej w Orle dwie ważne uroczystości. Pierwszą z nich było pasowanie uczniów kl. I. W czasie uroczystości uczniowie najstarszej klasy VII wspierali młodszych kolegów i koleżanki. 

Życzyli im samych kolorowych dni i najwspanialszych ocen, wspólnie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Za wzorową postawę pierwszoklasiści zostali nagrodzeni dyplomami ucznia, czytelnika i drobnymi upominkami, zakupionymi przez Radę Rodziców. Natomiast Dzień Edukacji Narodowej to czas, żeby choć raz w roku podziękować nauczycielom za ich trud, serce oraz wkład w nasze wychowanie i nauczanie. Uczniowie naszej szkoły również uczcili ten szczególny dzień. Nie zabrakło kwiatów, upominków i ciepłych życzeń dla wszystkich pracowników naszej szkoły.

 

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!