Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_dzien_jezykow_obcych.jpgW piątek 8 kwietnia uczniowie naszej szkoły odbyli podróż przez Rosję, Niemcy, Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Każdy kraj był reprezentowany przez stanowisko z oryginalnymi przedmiotami, które wspólnie zgromadziliśmy. Można było obejrzeć i dotknąć m.in. banknoty, pamiątki z wyjazdów, bilety, książki i czasopisma, a nawet skosztować słodyczy. 

Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i przedstawili prezentacje multimedialne o danych krajach. Główną atrakcją apelu była degustacja tradycyjnych dań: niemieckich - cynamonowych ciasteczek zwanych Zimsterne, rosyjskich - bułeczek z serem, watruszek oraz charakterystycznych dla Wielkiej Brytanii i USA - frytek i popcornu.
Nasze święto urozmaicił występ szalonych cowgirls, które zaprezentowały taniec kowbojski oraz znana i lubiana przez wszystkich „Belgijka”, która zakończyła uroczystość.
Czas spędzony wspólnie na przygotowaniach to mile spędzone chwile. Dlatego dziękujemy organizatorom tego wydarzenia – nauczycielom języków obcych, którzy uświadomili nam, że nauka może być zabawą, że świat stoi przed nami otworem, a znajomość języków obcych pomoże nam go odkrywać. Dziękujemy też paniom z gastronomii za to, że przygotowały nam smaczne przekąski i pozwoliły kulinarnie przenieść się na chwilę do innych krajów.

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd